Sahne Tozu Tiyatrosu Perdelerini Açıyor

Sahne Tozu Tiyatrosu 2016/2017 tiyatro sezonunu, 21 Ekim Cuma günü Haldun Dormen’in yönettiği ’Pes Doğrusu’ adlı oyun ile açıyor. Oyun her Cuma, Cumartesi saat 20.00’de, Pazar günleri ise 14.00’te Sahne Tozu Tiyatrosu Haldun Dormen Sahnesi’nde seyirci ile buluşmaya devam edecek.

Sahne Tozu Tiyatrosu Perdelerini Açıyor
 
Sahne Tozu Tiyatrosu 2016/2017 tiyatro sezonunu, 21 Ekim Cuma günü Haldun Dormen’in yönettiği ’Pes Doğrusu’ adlı oyun ile açıyor.
 
Oyun her Cuma, Cumartesi saat 20.00’de, Pazar günleri ise 14.00’te Sahne Tozu Tiyatrosu Haldun Dormen Sahnesi’nde seyirci ile buluşmaya devam edecek.
 
Haldun Dormen’in uyarladığı Pes Doğrusu adlı oyunda olaylar Aylin’in, kocası Sinan’ın bağlılığından kuşku duyması ve onu aldattığı düşüncesine kapılmasıyla başlar.
 
 
Eve Mimoza Pansiyondan kocası Sinan Sezginer’e ait bir yelek gelince kuşkularında haklı olduğunu anlayan Aylin şüphesini en yakın arkadaşı Nilgün’e anlatır. Sinan’ın Aylin’i aldatıp aldatmadığını öğrenmesi için Nilgün, bilinmedik bir hayranı olarak Sinan’a bir mektup yazar ve Mimoza Pansiyona davet eder. Mektup Sinan’ın eline geçtiğinde işler tamamen karışır.
 
 
Mimoza Pansiyonda Sinan’ın yakışıklı asistanı Tekin, yeğeni Selçuk, evin hizmetçisi Emine, evin şoförü Hüseyin ve Nilgün’ün kocası Miloviç komik tesadüflerle olayın içine dahil olur. Mimoza Pansiyonun sahipleri Şeref ve Mehtap ve pansiyon çalışanları ise kendilerini olayın tam ortasında bulur.
Güncelleme Tarihi: 19 Ekim 2016, 12:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER