Sahne Tozu Tiyatrosu, Kamp 17 ile 'Perde' Diyor

Sahne Tozu Tiyatrosu, Kamp 17 ile sezona dikkat çekici bir giriş yapıyor...

Sahne Tozu Tiyatrosu, Kamp 17 ile 'Perde' Diyor

Çağlar İşgören’in yönettiği “Kamp 17” 17 Kasım’da Sahne Tozu Tiyatrosu Haldun Dormen Sahnesi’nde prömiyer yapmaya hazırlanıyor. Donald Bevan ve Edmund Trczinski’nin yazdığı Kamp 17 oyununda Sahne Tozu Tiyatrosu’nun Ana Kadro oyuncuları ile birlikte Actor Club oyuncuları da rol alıyor. 

Kamp 17, Nazi kampından kaçmaya çalışan askerlerin, aralarına sızan casusu yakalamaya çalışmalarını konu alıyor. Oyun 2 perde olup, komedi, gerilim ve dram ögeleri içeriyor.

14 kişiden oluşan oyunun yönetmeni Çağlar İşgören, prova sürecinin çok keyifli geçtiğini, yeni sezona farklı bir oyun ile giriş yapacaklarını, İzmir halkı ile buluşmak için sabırsızlandıklarını söyledi.

Oyun, 17 Kasım’dan itibaren her Cuma ve Cumartesi 20.00’de, Pazar günleri ise 14.00’de Haldun Dormen Sahnesi’nde sahnelenmeye devam edecek.

OYUNUN KONUSU

Oyun 2. Dünya Savaşı'nda Almanya’nın esir olarak ellerinde bulundurduğu Amerikan ve İngiliz askerlerin, Polonya’da kurulmuş olan bir Nazi kampında yaşadıkları olayları anlatıyor. Kaçış planı yapan esirler her defasında yakalanırlar çünkü aralarına bir Alman casusu sızmıştır ve onu bulmak için ellerinden gelen her şeyi yaparlar.

Rezervasyon: 0232 445 20 33

Biletler Biletix'te...

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2017, 10:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER