Sağlık Sektöründe 15 Başarılı Yıl

Özel Tınaztepe Hastanesi 5. Buca Tıp Merkezi de 15. kuruluş yıl dönümününü Balçova Kaya Termal Otel’de düzenlenen geceyle kutladı.

Sağlık Sektöründe 15 Başarılı Yıl
Tınaztepe Hastanesi ve Buca Tıp Merkezi’nden 400’e yakın personelin katıldığı kutlama geçesinde sağlık sektöründe geçirdikleri 14 yılı değerlendiren Özel Tınaztepe Hastanesi Sağlık Hizmetleri Müdürü Dr. Serap Uluırmak, "26 mayıs 2001 de Buca Tıp Merkezi’miz doğdu. Hızlı bir şekilde büyümeye başladı ve kaliteli bir büyüme yaşadık. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek gelişmelere ayak uydurduk. Tıp Merkezi ile başlayan yolcuğumuz üniversite hastanesi düzeyinde sağlık hizmeti veren hastanemiz ile devam ediyor. Bizim en büyük misyonumuzdan bir tanesi, personelimizle birlikte yol almak, ekip ruhu yaratmak ve onların aidiyetlik hissiyle beraber büyümek. Bu nedenle personelimizin motivasyonunu yükseltecek sosyal etkinliklere büyük önem veriyoruz" dedi.
 
Özel Tınaztepe Hastanesi ve Buca Tıp Merkezi’nde emeği geçen herkese teşekkürlerini ileten Özel Tınaztepe Hastanesi Genel Koordinatörü Dr. Mehmet Bektur da kurumda 5 ve 10 yılını dolduranlara altın ve plaket ödülü takdim etti. Ödül töreninin ardından kuruluş yıl dönümü pastası kesildi. Gecede Buca Tıp Merkezi ve Özel Tınaztepe Hastanesi halk dansları topluluğunun hazırladığı horon, zeybek ve roman dans gösterileri gibi etkinliklerle tüm çalışanlar doyasıya eğlendi.
 
 
Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2015, 12:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER