banner9

Rektör Olursa 'Yağdı'racak

Ege Üniversitesi Rektörlüğü’ne aday olan Tıp Fakültesi Kalp ve Damar Cerrahisi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi olan Prof. Dr. Tahir Yağdı, Başbakan Binali Yıldırım ile bir araya gledi.

Rektör Olursa 'Yağdı'racak
Yaklaşan Ege Üniversitesi rektörlük seçimleri öncesinde Başbakan Binali Yıldırım ile bir araya gelerek projelerini paylaştı.
 
Ramazan etkinlikleri kapsamında Başbakan’ın İzmir Valiliği bünyesinde şehit ve gazi aileleri onuruna verdiği iftar programına katılan Tahir Yağdı, program sonrasında Başbakan Binali Yıldırım ile görüştü. Başbakan ile görüşmesine ilişkin açıklamada bulunan Yağdı, “Başbakanımıza, yaklaşan Ege Üniversitesi rektörlük seçimleri kapsamında eğer rektör seçilirsem hangi projelerimi hayata geçireceğim kısa başlıklar halinde aktardım. Kendisi de projelerimi gayet olumlu karşıladı. Üniversite’ye yönelik projelerimi dinledikten sonra seçimlerde bana başarı dilek ve temennilerini iletti" dedi. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Kalp ve Damar Cerrahisi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi olan Prof. Dr. Tahir Yağdı, “Rektör olursam üniversitemizdeki akademisyenlerin, çalışanlarımızın ve geleceğimizin teminatı öğrenci gençlerimizin desteği neticesinde el birliği ile Ege Üniversitesi’ni dünya vizyonu taşıyan bir üniversite haline getireceğiz. Herkes Ege Üniversitesi’nin başarılarını ve vizyonunu konuşuyor olacak" dedi.
Güncelleme Tarihi: 30 Haziran 2016, 15:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER