Profesyonelleri aratmadılar

Gaziemir Belediyesi ile Seydiköylüler Derneği birlikteliğinde düzenlenen konserde sahne alan Seydiköylüler Derneği Korosu performansıyla seyirciye unutamayacakları müzik ziyafeti sundu.

Profesyonelleri aratmadılar

Gaziemir Belediyesi ve Seydiköylüler Derneği birlikteliğiyle düzenlenen kültür sanat etkinlileri kapsamında Seydiköylüler Derneği Korosu konser verdi. Nusret Taşçı’nın şefliğinde sahne alan koristler koro ve solo performanslarıyla büyük beğeni topladı.

Gaziemir Kaymakamı Yaşar Dönmez, Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol, CHP Gaziemir İlçe Başkanı Kasım Özkan, belediye meclis üyeleri ve Seydiköylüler Derneği Başkanı Hakan Süvari’nin de izlediği konsere Gaziemirliler yoğun ilgi gösterdi. Atatürk Kültür Merkezi’nde sahneye çıkan koristler, Türk müzik tarihinde yer edinmiş türküleri seslendirdikleri performanslarıyla profesyonelleri aratmadı. Özellikle ‘Seydiköy Türküsü’ seyirciden büyük alkış aldı. Seyirciye unutamayacakları bir konser yaşatan koro finalde seslendirdiği ‘Hoş gelişler ola Mustafa Kemal Paşa’ türküsü ile salondaki coşkuyu zirveye taşıdı. Konser sonunda sahneye çıkan Başkan Şenol Şef Nusret Taşçı ve koristleri kutladı, “Bize unutulmaz bir türkü gecesi yaşattınız. Hepinize teşekkür ederim” dedi.

Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2018, 14:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER