banner51

Peter Pan Çok Sevildi

Karşıyaka Belediye Tiyatrosu, yeni döneme 3 güzel oyunla başladı. İlk kez sahnelenen Peter Pan; hem çocuklardan hem de anne babalardan tam not aldı, ayakta alkışlandı.

Peter Pan Çok Sevildi
 
Her yıl on binlerce sanatsevere ücretsiz tiyatro gösterileri sunan Karşıyaka Belediye Tiyatrosu, kuruluşunun 20. yıl dönümünde, yine keyifli ve birbirinden güzel 3 oyunla yeni sezona ’merhaba’ dedi. Çocuklara yönelik Peter Pan ve Tembel Karınca Çiçi ile yetişkinler için hazırlanan Ayak Bacak Fabrikası oyunları, ücretsiz olarak, sezon boyunca tiyatro severlerin beğenisine sunulacak. Karşıyakalılar, Ziya Gökalp ve Ahmet Piriştina kültür merkezlerinde oyunları izleyebilecek.
 
Yeni sezonun ilk gösterimi; çocukların büyük beğeni gösterdiği Peter Pan ile yapıldı. Bu yıl ilk kez sahnelenen oyuna çocuklar ve aileler büyük ilgi gösterdi. Gecenin sonunda oyuncular ve sanat ekibi ayakta alkışlandı. Oyunun bir aylık ücretsiz davetiyeleri de tükendi.
 
Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar "Karşıyakamızı sanatın başkenti yapmak için çabalıyorsak, bunda en önemli sorumluluk tiyatromuza ve tiyatro severlere düşüyor. 20 yılda sayısız oyun ve ödülle Karşıyakalıların gönlünde taht kuran Belediye Tiyatromuz bu yıl da on binlerce tiyatro severi kendilerine hayran bırakacak. Hem eğitici kurslarımızla hem de sergilediğimiz oyunlarla, tiyatro sanatına katkı yapmaya devam edeceğiz" dedi.
 
 
Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2015, 11:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER