banner9

Paylaşım Dolapları Beğenildi

Buca Belediyesi’nin hizmete açtığı paylaşım dolapları vatandaşlardan yoğun ilgi görüyor. Kitaptan kıyafete, ayakkabıdan oyuncağa kadar çeşitli ürünleri barındıran paylaşım dolapları, ihtiyaç sahipleri ile hayırseverleri buluşturan nokta oldu.

Paylaşım Dolapları Beğenildi
Buca Belediyesi’nin ihtiyaç sahipleri ile yardımsever vatandaşları buluşturduğu paylaşım dolapları yüz güldürüyor. Kuruçeşme Mahallesi ve Gediz sevgi yolunda bulunan paylaşım dolapları, hayırseverler ile ihtiyaç sahiplerini buluşturuyor. Kitap, oyuncak, giysi, ayakkabı gibi bölümlerin olduğu paylaşım dolabına vatandaşlar kullanmadıkları ancak kullanılabilir durumda olan eşyalarını bağışlıyor. İhtiyacı olan vatandaşlar da paylaşım dolabından gereksinim duyduklarını seçip alabiliyor.
 
Kuruçeşme halkının bu projeden oldukça memnun olduğunu dile getiren Kuruçeşme Mahalle Muhtarı Hasan Batuş, “Bu projede çok düzgün ve kaliteli bir sistem uygulandı. Katkısı bulunan herkese çok teşekkür ederim. Kuruçeşme halkı bu projeyi çok beğendi. Evindeki eşyaları ütüleyip çok düzgün bir şekilde bu dolaba getiriyorlar. Mağdur insanlar da gelip bu dolaptan düzgün bir şekilde alıyorlar. Belediye ekipleri belirli periyodlarla gelip temizlik ve düzenlemesini yapıyorlar. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim" dedi.
Güncelleme Tarihi: 26 Eylül 2015, 11:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER