banner51

Parktaki Bulunan Cesetin Sırrı Çözüldü

İzmir’in Bornova İlçesi’nde, barmenlik ve mankenlik yapan 32 yaşındaki Erkan Ünal’ın cesedinin bulunmasının ardından yapılan araştırmada, sır çözüldü. Eşinden ayrıldığı için bunalımda olduğu öğrenilen Ünal’ın, kendisini sweatshirtüyle ağaca astığı ancak ağırlığına dayanamayap yırtılması üzerine ise, yere düşüp bulunduğu alana yuvarlandığı ortaya çıktı.

Parktaki Bulunan Cesetin Sırrı Çözüldü
Dün akşam saatlerinde Aşık Veysel Rekreasyon Alanı ve Buz Pisti arkasında yürüyüş yapan vatandaşlar, parkta hareketsiz yatan bir kişiyi görünce durumu sağlık ve polis ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine gelen sağlık ekipleri, yaptığı kontrollerde genç bir erkeğin hayatını kaybettiğini belirledi. Polis ekiplerinin araştırması sonucu cesedin barmenlik ve mankenlik yaptığı öğrenilen Erkan Ünal’a ait olduğunu saptandı.
 
OTOPSİDE İNTİHAR ÇIKTI
 
Olay yerindeki incelemenin ardından Erkan Ünal’ın cesedinin otopsi yapılmak üzere İzmir Adli Tıp Kurumu’na gönderilmesiyle sır çözüldü. Otopside Ünal’ın, boynunda kırık olduğu tespit edildi. Olay yerinde tekrar yapılan araştırma sonrasında ise, bir süre önce eşinden ayrıldığı için bunalımda olan Erkan Ünal’ın, kendisinisweatshirtüyle ağaca astığı ortaya çıktı. Ancak, sweatshirtün ağırlığı çekemeyip yırtılması üzerine, yere düşen Ünal’ın, bulunduğu yere doğru yuvarlandığı belirlendi. Üzerinde parası ve diğer eşyaları bulunan Erkan Ünal’ın, intihar notu bırakmadığı açıklandı.
Güncelleme Tarihi: 06 Aralık 2014, 15:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER