banner9

'Özgener İzmir'in Önemli Bir Değeridir'

İzmir Ticaret Odası'nın Nisan ayındaki seçimlerinden önce adaylık açıklamasında bulunan Mahmut Özgener, kentte heyecan yarattı. Küçük Kulüp Başkanı Emre Sarıgedik, “Bir üyemizin böylesi önemli bir göreve talip olmasından büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.

'Özgener İzmir'in Önemli Bir Değeridir'

Burak Cilasun / Ben TV

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığı da yapmış olan İzmir'in önde gelen işadamlarından Mahmut Özgener'in resmen adaylığını açıklamasının ardından kentte de heyecan oluştu. Özgener'in çıktığı adaylık yolu için ilk yorum Küçük Kulüp Başkanı Emre Sarıgedik'ten geldi.

"Bir üyemizin böylesi önemli bir göreve talip olmasından büyük mutluluk duyuyoruz." diyen Sarıgedik sözlerini şöyle sürdürdü:

"Geçmişten günümüze getirdiği bir kültürle; ülkemizin ve yaşadığımız kent İzmir'in gerek siyaset, gerek ekonomi, gerek sanat, basın ve cemiyet hayatında söz sahibi olan isimleri buluşturan Küçük Kulüp olarak üyemiz Mahmut Özgener'in İzmir Ticaret Odası Başkanlığı gibi kentimizin en önemli ve itibarlı görevlerinden birine talip olmasını mutlulukla karşıladık. Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığı döneminde de, iş yaşamında da dürüst, şeffaf, inovatif ve başarıya odaklı bir vizyon ortaya koyan Özgener'in bugün de başarılı olacağından hiç şüphem yoktur. Çok sevdiğim bir ağabeyim olmasının ötesinde Sayın Özgener İzmir'in yetiştirmiş olduğu çok önemli bir değerdir. Çıktığı yolda kendisine şahsen ve Küçük Kulüp Derneği adına başarılar diliyorum." dedi.

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2018, 13:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER