Özel Park Tıp Merkezi Yeni Yerinde

Özel Park Polikliniği’nin Anadolu Caddesi’nde 5 bin metrekare kapalı alanda kurulu üçü bodrum katı olmak üzere 13 katlı modern binasında hasta kabulüne başladı.

Özel Park Tıp Merkezi Yeni Yerinde
 
Özel Park Tıp Merkezi’nin tanıtım kokteyli ve resmi açılış töreni düzenlendi. Tıp merkezi bahçesinde düzenlenen törene ilçe belediye başkanları, parti ilçe başkanları, belediye meclis üyeleri, tıp dünyasından tanınmış çok sayıda isim, hastalar, Toshiba MR Genel Müdürü Hiroyuki Tsujino ve davetliler katıldı. Özel Park Tıp Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mehmet Kitiş yaptığı açılış konuşmasında 20 yıldır sağlık sektöründe hastalarına hizmet verdiklerini belirterek, “Bu uzun ve meşakkatli yolda bizlerle birlikte gecesini gündüzünü, kurumumuzda hastalarına ayıran başta doktor arkadaşlarım olmak üzere; tüm çalışma arkadaşlarıma bugüne kadar olan desteklerinden ve bundan sonra da daha sıkı bir çalışma içerisinde olacağımızdan dolayı teşekkür ederim. Hekim ne kadar iyi olursa olsun, kullandığı cihaz ve teknolojisi yeterli değilse istenen kalitede hizmet sağlayamaz. Bu anlamda, teknolojik donanım ve güçlü kadro yanında bu tip detayları da çok önemsiyoruz. Bu anlayışımız gözden dermatolojiye, KBB’den ortopediye tüm branşlar için yatırımlarımıza rehber olmuştur" dedi.
 
Toshiba MR Genel Müdürü Hiroyuki Tsujino’ da konuşmasını yaparak radyoloji ve görüntüleme de üretilen ileri teknolojili tıbbi cihazlar hakkında bilgiler verdi. Daha sonra geleneksel Japon Sake Seramonisine geçildi ve Özel Park Tıp Merkezi’nin açılış kurdelesi kesildi.
 
 
Güncelleme Tarihi: 10 Ekim 2015, 12:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER