Özel Harekat Polisi Dehşet Saçtı

İzmir'in Çiğli ilçesi Evka 2 Mahallesinde, Hakkari Özel Harekat Şube Müdürlüğünde görevli polis memuru Sinan Ö., beylik tabancasıyla rastgele ateş etti. Meslektaşlarının 3 buçuk saat süren ikna çalışmalarının sonucunda ardından teslim olan Sinan Ö., gözaltına alınarak Çiğli İzmir Emniyet Müdürlüğüne götürüldü.

 

İzmir'in Çiğli ilçesi Evka 2 Mahallesinde, 02.00 sıralarında silah seslerini duyan vatandaşlar polise haber verdi. iyle sorunlar yaşadığı öğrenilen ve Hakkari'den 3 gün önce izinli olarak İzmir'e geldiği öğrenilen Özel Harekat Şube Müdürlüğünde görevli polis memuru Sinan Ö., olay yerine giden polis ekibine de ateş açtı. Takviye ekip istenmesi üzerine bölgeye çok sayıda Asayiş ekibinin yanı sıra Özel Hareket polisleri de gönderildi. Güvenlik güçleri bölgeyi abluka altına alırken meslektaşları tarafından ikna edilmek istenen Sinan Ö., yol kenarına bırakılan bir polis otosunun camını kırıp içeri girdi. Araçtaki telsizden konuşan Sinan Ö., Özel Hareketta polis memuru olduğunu ve eşiyle görüşmek istediğini söyledi. İki çocuk babası Sinan Ö.'nün eşiyle sorunlar yaşadığı öğrenildi. 
Meslektaşlarının 3 buçuk saat süren ikna çalışmalarının ardından teslim olan Sinan Ö., gözaltına alınarak Çiğli İzmir Emniyet Müdürlüğüne götürüldü. 
Güncelleme Tarihi: 31 Ocak 2013, 10:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER