banner51

'Oyuna Gelmeyeceğiz'

Milliyetçi Hareket Partisi İzmir İl Başkanı Necat Karataş, yurt genelinde yaşanan gerginliklerle ilgili bir açıklama yaptı. Karataş, ''oyuna gelmeyeceğiz'' diye konuştu.

'Oyuna Gelmeyeceğiz'
Milliyetçi Hareket partisi İzmir İl başkanı Necat Karataş, yaşanan son olayları değerlendirdi. Sınırda ve ülkemizin çeşitli şehirlerinde yaşanan gerginliklerin son derece üzücü olduğunu belirten Karataş,''Kardeş kavgasına, iç savaşa ve bölücülerin istek ve beklentilerine sebep olacak her türlü girişim ve davranış Milliyetçi-Ülkücü Hareketin mensuplarınca kabul edilemez'' dedi. 
 
Bir ve bütün olan milleti parçalara ayırmanın ne anlamlara geldiğinin hükümet tarafından iyi irdelenmesi gerektiğini belirten, İl başkanı Karataş açıklamasında şu ifadeleri kullandı.  
 
Aziz vatanımızın birçok yerinde bilhassa Güneydoğumuzdaki şehirlerde yaşanan olaylar iktidar sahiplerini düşünceye sevk etmeli, “BİR ve BÜTÜN OLAN MİLLETİMİZİ ETNİK PARÇALARA AYIRMANIN” ne gibi ağır sonuçlar doğuracağını artık görmelidirler.
 
Bilhassa “Bölücü Terör Örgütü” ile “İmralı Canisiyle” ve PKK’nın farklı yapılanmalarıyla kurdukları ilişkiyi gözden geçirmelidirler!
 
Türk Milletinin, Türk Vatanının ve Türk Devletinin ne kadar hassas bir noktada durduğunu, komşu ülkelerdeki vahim olayların bizim içimizde ne gibi sonuçlar doğurabileceğini AKP hükümeti görmelidir!
 
Vatan, Millet ve Devlet menfaatlerini her şeyin üzerinde tutan Milliyetçi Hareket Partililer, her türlü provokasyona, yalan ve düzmece haberlere karşı “oyuna gelmeyecekler” kendilerinden beklenen sağduyuyu her zemin ve zamanda gösterdikleri gibi yine göstereceklerdir.
 
Değerli Dava Arkadaşlarımız,
 
Aziz Hemşehrilerimiz,
 
Kıymetli Basın Mensuplarımız,
 
Güzel Şehrimiz İzmir’de yaşanan olaylar da bizleri son derece hassas davranmaya yönlendirmelidir.  Kışkırtmalar, yalan haberler ve kirli bilgilerin yayılması isteyen odaklara karşı tüm hemşehrilerimiz dikkatli olmalıdır. 
 
İzmir’deki Türk Milliyetçileri tüm teşkilatlarıyla ve mensuplarıyla birlikte, bütün Türkiye’de olduğu gibi oyunu çok önceden görmüş, gerekli uyarı yapmış ve önlemleri almıştır! Oyuna gelmedik, gelmeyeceğiz!
 
Vatanımızın ve Milletimizin Bölünmez Bütünlüğü ve Devletimizin Bekası için uyanık durumdayız, bütün mensuplarımız provakatörlerin oyununa gelmeyecek kadar yüksek şuurlu Türk Milliyetçileridir! Ülkücü Hareket asılsız haberlerle kandırılacak ve oyuna gelecek bir hareket değildir!
 
Dün gece itibariyle emniyet güçlerimizi yaşanan ve yaşanabilecek olaylar hakkında uyardık, şimdi de sizlerin vasıtasıyla hemşehrilerimizi sağduyuya davet ediyoruz! Türk Milleti ve Devleti her türlü kötü günü aşabilecek güçtedir. Yeter ki basiret sahibi yöneticileri olsun!
Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2014, 12:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER