Önce İzledi, Sonra Oynadı

Folkart’ın ana sponsorluğunda, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin desteğiyle başlayan ve 27 Eylül tarihine kadar sürecek “İzmir Cup Tenis Turnuvası”, kentte ayrı bir heyecan yarattı.

Önce İzledi, Sonra Oynadı
İzmir’de spor alt yapısını güçlendirmeyi ve uluslararası etkinlik sayısını artırmayı öncelikli hedeflerden biri olarak belirlediklerini her fırsatta yineleyen İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Örnekköy’deki Ulusal Tenis Eğitim Merkezi’ne giderek İzmir Cup’ın ön eleme maçlarını izledi. Başkan Kocaoğlu, ardından Gündoğdu Meydanı’na geçerek aynı turnuva için hazırlanmış sokak kortlarında tenis oynadı. 
 
Etkinlikler kapsamında tenisi büyük küçük herkese sevdirmiş, bu sporun en eğlenceli isimlerinden birisi olan İranlı Mansour Bahrami ile Tunuslu Younes El Aynaoui’nin 26 Eylül Cumartesi günü saat 11.00’de Gündoğdu Meydanı’ndaki sokak tenisi etkinliğine katılarak İzmirlilerle tenis oynayacağı bildirildi. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, tüm tenis severleri ve İzmirliler’i hem Gündoğdu Meydanı’ndaki etkinliklere katılmaya hem de turnuvaları izlemeye davet etti. 
 
 
Güncelleme Tarihi: 21 Eylül 2015, 11:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER