Ohannesburger Balçova'da

İzmirli işadamı Mehmet Ali Yazıcıoğlu’nun 6 yıl önce kurduğu Ohannesburger, Bornova, Alsancak, Buca ve Bostanlı şubelerinin ardından 5’inci şubesini Ege Park Balçova’da açtı.

Ohannesburger Balçova'da
 
Sektörde uzun yıllar işletme ve pazarlama alanlarında yöneticilik yapan Hakan Akça ve Aydın Akçaoğlu ortaklığında kurulan Ohannesburger’in Ege Park Balçova Şubesi, açık ve kapalı alanlarda aynı anda 150 kişiyi ağırlayabiliyor. Ege Park Balçova’nın, Ohannesburger’in ilk avm şubesi olduğunu kaydeden işletmeci Hakan Akça, 80 metrekaresi açık olmak üzere; toplamda 230 metrekare alanda burger tutkunlarına hizmet vereceklerini söyledi.
 
Tüm hamburgerlerin katkı maddesi olmadan ve kendine özel lezzetlerle hazırlandığını söyleyen Ohannesburger Kurucusu Mehmet Ali Yazıcıoğlu da, Paris, Swiss, biftek, barbekü, İndie ve Mexi gibi birbirinden farklı 13 hamburgerin lezzet tutkunlarının vazgeçilmezi olduğunu dile getirdi.
 
Yeni yatırımlarla hizmet ağını genişleteceklerini ifade eden Mehmet Ali Yazıcıoğlu, 2016 yılında yurt genelinde 20 şubeye ulaşmaya hedeflediklerini sözlerine ekledi.
 
 
Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2015, 12:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER