Öğretmenlerden Sındır'a Teşekkür

Bornova Belediye Başkanı Prof. Dr. Kamil Okyay Sındır, Reşat Turhan İlköğretim Okulu’nun ‘Birlikte Olma ve Dayanışma Çayı’na katıldı. Öğretmenler, velilerden çocuklarını belediye kurslarına göndermeleri isteyen Başkan Sındır’a destekleri nedeniyle teşekkür etti.

Öğretmenlerden Sındır'a Teşekkür
Bornova Reşat Turhan İlköğretim Okulu öğrenci, öğretmen ve velileri, okul aile birliği tarafından Pınarbaşı Pınar Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen etkinlikte bir araya geldi. Bornova Belediye Başkanı Prof. Dr. Kamil Okyay Sındır da Birlikte Olma ve Dayanışma Çayı’ndaki yerini aldı. 
 
Bu güzel organizasyon ile öğretmenlere ve okul idarecilerine destek olduklarını gösteren velilere teşekkür eden Başkan Sındır, Bornova Belediyesi’nin kültür, sanat ve spor gibi pek alanda öğrencilerin yanında yer aldığını hatırlattı. BELGEM (Bornova Belediyesi Gençlik Merkezi) aracılığı ile İngilizce de dahil olmak üzere binlerce öğrencinin okul derslerine destek olduklarını ifade eden Sındır, ‘‘Bu imkanlardan mutlaka yararlanın’’ diye konuştu. 
 
Bornova Reşat Turhan İlköğretim Okulu Müdürü İbrahim Ergin, Başkan Sındır’ın sorumluluk alanında olmasa da ilçedeki okullara her zaman destek verdiğini belirterek, ‘‘Bornova’da pek çok okulda görev yaptım. Hangi etkinliğimize çağırdıysak geldi. Desteğini hiç esirgemedi. Bize her zaman güven verdi’’ dedi. Ergin, Bornova Belediye Başkanı Prof. Dr. Kamil Okyay Sındır’a bir teşekkür plaketi takdim etti.
Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2014, 10:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER