Öğrencilere Tanju Çolak Sürprizi

İzmir’in Karabağlar ilçesinde bulunan Uluğbey İlköğretim okulunda düzenlenen futbol turnuvasında dereceye giren öğrenciler Karabağlar Kaymakamlığı ve Ege Toplumsal Düşünce ve Gelişim Platformu tarafından, eski milli futbolcu Tanju Çolak’ın da katıldığı törenle ödüllendirildi.

Öğrencilere Tanju Çolak Sürprizi
 
Geçen 11-12 Nisan tarihleri arasında Uluğbey İlköğretim Okulu’nda düzenlenen futbol turnuvasında dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi. Okul bahçesinde düzenlenen ödül törenine Karabağlar kaymakamı Mehmet Sadık Tunç, Ege Toplumsal Dayanışma ve Gelişim Platformu Başkanı Cem Kavur, Ege Toplumsal Düşünce ve Gelişim Platformu onursal başkanı, eski milli futbolcu Tanju Çolak, platform yöneticileri, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Kaya, İlçe Sağlık Müdiresi Uzm. Dr. Nezihe Üzüm, İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Bilal Safi, şube müdürleri, muhtarlar ve davetliler katıldı. Okul Müdürü Asil Yalcı kendilerini yalnız bırakmayan protokol üyeleri ve davetlilere teşekkür etti.
 
Dereceye giren öğrencilere plaket ve ödülleri Narlıdere Kaymakamı Mehmet Sadık Tunç, Tanju Çolak ve Cem Kavur tarafından verildi. Ödül töreninin ardından Kaymakamlık ve Ege Toplumsal Düşünce Platformu’nun başlattığı yardım kampanyası sonucu toplanan oyuncak, kıyafet, kitap, kırtasiye gibi çeşitli hediyeler öğrencilere dağıtıldı. Öğrencilerin gözlerindeki mutluluk dikkatlerden kaçmadı.
 
HASTA ÇOCUKLARA MORAL ZİYARETİ
 
Ege Toplumsal Düşünce ve Gelişim Platformu yöneticileri ve eski milli futbolcu Tanju Çolak Uluğbey İlköğretim Okulu ziyaretinin ardından İzmir Tepecik Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Çocuk Onkolojisi bölümünde yatan hasta çocukları ziyaret etti. Platform yöneticileri tarafından çocuklara çeşitli hediyeler dağıtıldı ve keyifli zaman geçirmeleri sağlandı.
Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2016, 10:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER