O Profesör Adaylık Başvurusunu Yaptı

Türkiye’nin en genç profesörlerinden İzmir Katip Çelebi Üniversitesi eski Rektör Yardımcısı ve Diş Hekimliği Fakültesi eski Dekanı Prof. Dr. Tancan Uysal adaylık başvurusunu yaptı.

O Profesör Adaylık Başvurusunu Yaptı
10 Şubat’ta AK Parti’den milletvekilliği aday adaylığını açıklayan Prof. Dr. Tancan Uysal, adaylık dosyasını AK Parti İzmir İl Başkan Yardımcısı ve Sosyal İşler Sorumlusu Nazmi Yılmaz'a teslim etti. AK Parti İl Başkanlığı’nda düzenlenen programa, teşkilat mensupları ve çok sayıda partili katıldı. Adaylık dosyasını ve evraklarını teslim eden ve adaylığını kamuoyu ile paylaşan Prof. Dr. Tancan Uysal, tüm adaylara başarılar diledi. 
 
Ailesinin, çevresinin ve parti büyüklerinin desteği üzerine aday olmaya karar verdiğini anlatan Prof. Dr. Tancan Uysal, akademik hayatında ve bürokraside verdiği hizmetleri daha ileriye taşımak ve İzmir’e katkı sunmak istediğini söyledi. Tancan Uysal açıklamasana şöyle devam etti: 
 
ARTIK KOŞMA ZAMANI
 
“Öğrencilerime en büyük cevabım, onlara layık bir vekil olmak ve tüm sıkıntılarını çözüme kavuşturmak için gecemi gündüzüme katmak olacaktır. Eğitimin, yükseköğretimin ve sağlığın problemlerini ve önündeki fırsatları çok iyi biliyorum. Artık beklemek değil koşmak zamanıdır...”
 
Güncelleme Tarihi: 17 Şubat 2015, 11:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER