Nostalji Fırtınası Başladı

Çiğli Belediyesi tarafından bu yıl 5. si düzenlenen Geleneksel Nostalji Masterler Dostluk Futbol Turnuvası Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan’ın başlama vuruşuyla başladı.

Nostalji Fırtınası Başladı
Çiğli Belediyesi tarafından düzenlenen Nostalji Masterler Dostluk Futbol Turnuvası 35 yaş ve üstü sporcuların katılımıyla başladı. Geleneksel Nostalji Masterler Dostluk Futbol Turnuvası’nın ilk karşılaşması Çiğli Belediyespor tesislerinde, İtfaiye Masterlar ile Dursun Masterler’ın 2-0 sonuçlanan maçıyla başladı. 35 yaş ve üstü futbolcuların oynadığı, 30 takımın 750 sporcu ile katıldığı, 10 hakem ve 40 görevli ile yürütüldüğü turnuvanın başlama vuruşunu ise Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan yaptı. 
 
Aynı gün oynanan 4 maçı izleyen Başkan Hasan Arslan, turnuvanın birliktelik ve dostluk temasını pekiştireceğini söyledi.  Deneyimli sporcuların yeşil sahalarda yeniden top koşturacağı turnuva 18 hafta süreceğini belirten Başkan Arslan, “Turnuvaya herkes aileleriyle katılabilme şansı yakalıyor. Dostluk ve kardeşlik ortamında vatandaşlar hem maçların heyecanına tanık oluyor hem de eğlenceli bir gün geçirme fırsatı yakalıyorlar” diye konuştu.
 
Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2014, 10:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER