'Ne Yaptıysak Beraber Yaptık'

Milliyetçi Hareket Partisi İzmir İl Başkanı Necat Karataş il kongresi çalışmalarını sürdürüyor.

'Ne Yaptıysak Beraber Yaptık'
Bornova ilçe başkanlığının ev sahipliğinde Bayraklı, Çiğli, Karşıyaka ve Kemalpaşa ilçe teşkilatlarının da katıldığı toplantıda konuşan il başkanı Karataş, ile başkanlarının kendisine yaptığı övgüye “ne yaptıysak beraber yaptık, her şeyde sizlerin emeği ve sevdası var. Bundan sonra İzmir’in zaman kaybına tahammülü yok, teşkilatımızın menfaatleri, mensuplarımızın dilek ve beklentileri bizim hedeflerimizdir. Dava arkadaşlarımızı siyasi çalışmalarımızın merkezine koyan bir anlayışın temsilcileriyiz” dedi.
 
Yayla, Karataş kişilik ve tecrübe timsalidir
 
Bornova Öğretmen Evi Ege Salonunda dün gerçekleştirilen toplantıda açılış konuşmasını Bornova ilçe Başkanı İbrahim Yayla yaptı. Yayla konuşmasında il başkanlığına gelecek şahsın özelliklerinden bahsederken şunları söyledi; “ İl Başkanı varlığı, zorluklar karşısındaki duruşu, mensuplarına sahip çıkması, problemlere çözümle yaklaşması, teşkilatlarını bir hedefe yöneltmesi gereken biri ve aynı zamanda da gönül adamı şart olan bir olmalıdır. İşte Necat Karataş böyle biridir. İzmir’de MHP teşkilatları arasında ahenli çalışmayı sağlayan tecrübe ve kişilik timsalidir.  Kendisini gönülden destekliyoruz.” Dedi.
 
Yıldız, Karataş’ı destekliyoruz
 
Toplantıda daha sonra söz alan Çiğli İlçe Başkanı Mustafa Yıldız ise yaptığı konuşmada “ben ülkü ocaklarından gelme bir arkadaşınızım, ülkü ocakları başkanlığımdan sonra bizi siyasete teşvik eden ve her konuda bize destek olan il başkanımız Necat Karataş, il başkanlığı kadar, ağabeyliğini de ortaya koymuş birisidir. Onunla birlikte çalışma arzumuz dün olduğu gibi bugün de değişmemiştir”  dedi.
 
Kandil, İzmir İçin Karataş diyoruz
 
Milliyetçi Hareket Partisi Bayraklı ilçe Başkanı Mustafa Kandil ise, “İl yönetiminde il başkanımız sayın Necat Karataş ile birlikte çalıştım. İlçe Başkanı olarak da yönetimimiz ile birlikte yine onunla çalışmak istiyor ve bu kararlılığımızı açıklıyoruz” diye konuştu. MHP Bayraklı ilçe Başkanı Mustafa Kandil ayrıca partisinden ayrılan Kiraz Belediye Başkanı Saliha Şengül’e de gönderme yaptı. Kandil “kamuoyunu aldatma yolunu tutan Şengül herkesi kandırabilir ama bizleri kandıramaz. İl teşkilatı olarak onun için ne fedakârlıklar yapıldığını çok iyi biliyoruz” diye konuştu.
 
Gözütok, Karataş ile devam
 
MHP’nin en yeni ilçe başkanlarından olan Kemalpaşa ilçe Başkanı Mustafa Gözütok yaptığı konuşmada, il başkanı Necat Karataş’a destek verdi. Gözütok, “İl başkanımızla devam etmek istiyoruz. Bunun birçok sebebi var, en büyük sebeplerinden biri de onun davamıza ve biz ülkücülere verdiği değerdir” diye konuştu. Karşıyaka ilçe başkanı Ufuk Öztürk ise yaptığı konuşmada kongrenin hayırlı olmasını diledi.
 
Karataş Ne yaptıysak beraber yaptık!
 
Son olarak kürsüye çıkan il Başkanı Necat Karataş ise, yapılan konuşmalardan dolayı ilçe başkanlarına tek tek teşekkür etti. Buraya kadar yapılanların hep birlikte yapıldığını, bunda pay sahibi olacak biri varsa bunun İzmir’deki tüm ülkücüler olduğunu vurgulayan Karataş konuşmasını şöyle sürdürdü; “ne yaptıysak beraber yaptık, yapılan her şeyde sizlerin emeği, alınteri, tecrübesi ve sevgisi var. Bu gözden uzak tutulamaz. Şimdi ise kaybedecek vaktimiz yok. İzmir’in ve sizlerin menfaatlerini üst düzeyde tutarak seçimlerden çok yüksek bir oy almalıyız. Hepimizin çalışması ve emeği bize bunu kazandıracak. Birliğimiz bizi yıkılmaz bir kale yapacak. Ülkede birlik, ülküde birlik ve İzmir’de birlik sadece sloganımız değil hedefimiz ve inancımızdır da…” diye konuştu. 
 
Konuşmasının son bölümlerinde Karataş ve davetliler duygusal anlar yaşadı. 
Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2015, 13:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER