Narlıdere'de Ücretsiz İnternet Dönemi

Narlıdere Belediyesi ilçenin beş noktasında interneti ücretsiz hale getirdi.

Narlıdere'de Ücretsiz İnternet Dönemi
 
Narlıdere Belediyesi ’Ücretsiz İnternet Hizmeti’ ile ilgili bilgi veren Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur; çağın bilgi çağı olduğunu ve engin bir bilgi kaynağı olan İnternet ile Narlıderelileri ,Narlıdere’nin birçok yerinde buluşturmayı amaçladıklarını ifade etti. Batur, “Narlıdere’nin kısa yolu adlı projemiz çok geniş kapsamlı bir proje. Proje ile amaçlanan Narlıdere’nin vatandaşa dokunan her türlü hizmet ayağını internet üzerinden insanlarımızın ulaşımına sunmak. Özellikle gençlerimizin yoğun olarak kullandığı internet ile başladık. Gençlerin internete ücretsiz olarak ulaşmaları çok önemli. Güzel sanatlar fakültesinde öğrenim gören gençlerimizin istedikleri ve ihtiyaç duydukları her an internete ulaşması için bu bölgeye de erişim noktası kurduk. Sosyal medyayı yoğun olarak kullanan ve en son Gezi olaylarında gösterdikleri sağlam duruş ile bunu çoktan hak ettiklerini düşünüyorum" dedi.
 
Narlıdere Belediyesi’nin ücretsiz kablosuz internet hizmetinden yararlanmak isteyen vatandaşlar; WI-FI erişim sağlayabilen Mobil cihazlardan, ’Narlıdere’nin Kısa Yolu’ bağlantısını seçerek otomatik açılan ekrandan, üye ol bölümüne gelerek, gerekli bilgileri girdikten sonra, bağlantı için parola oluşturup ücretsiz internet hizmetinden yararlanabiliyorlar. Daha çok kişinin daha verimli kullanabilmesi açısından internet kullanımı süre ile sınırlı. Kullanıcılar sürenin tamamlanması halinde yeniden giriş yaparak internet hizmetinden faydalanmaya devam edebiliyorlar.
 
Narlıdere Belediyesi internet erişiminin aktif olduğu bölgeleri, Narlıdere Belediye Binası ve Çevresi, Narlıdere Semt Polikliniği, Aydın Güven Gürkan Parkı, Ahmet Piriştina Demokrasi Meydanı, Dokuz Eylül Güzel Sanatlar Fakültesi olarak açıkladı.
 
 
Güncelleme Tarihi: 24 Ekim 2015, 11:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER