banner9

Narlıdere'de 24 Kasım Kutlaması

Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur, Narlıdere’deki okullarda hizmet veren öğretmenlere 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle yemek verdi.

Narlıdere'de 24 Kasım Kutlaması
Atatürk Kültür Merkezinde düzenlenen yemekte öğretmenlerin bu özel günü coşku içinde kutladı. Narlıdere Belediyesi’nin geleneksel olarak her yıl düzenlediği 24 Kasım öğretmenler günü kutlama etkinliğine Narlıdere Kaymakamı Hayrettin Çiftçi, Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur ve Narlıdere ilçe Milli Eğitim Müdürü Abdülkadir Yıldız olmak üzere Narlıdere’de bulunan tüm eğitim kurumları yönetici ve öğretmenleri tam kadro katıldı.
 
Yaklaşık 500 öğretmenin eşleriyle katıldığı yemekte konuşan Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur, "Belediyemizin geleneksel olarak düzenlediği fakat bir süredir bir önceki kaymakamdan dolayı bir süredir gerçekleştiremediğimiz 24 Kasım yemeğinde siz değerli öğretmenlerimiz ile yeniden bir araya gelmekten büyük mutluluk duyuyorum. Narlıdere’ye yakışan özlenen bu tablonun oluşmasında destek veren gerekli şartları sağlayan Kaymakamımız Hayrettin Çiftçi’ye sizler huzurunda bir kez daha teşekkür ediyorum. Siz değerli Öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlama ve bir arada olma coşkusunu bizlere yaşattı. Öğretmenlik en kutsal meslek. Bizler siz değerli öğretmenlerimiz için ne yapsak az" dedi.
 
Narlıdere Kaymakamı Hayrettin Çiftçi de “Benim eşim de bir öğretmen. Bu çok önemli ve kutsal bir meslek. Bugünün çocukları yarın bizlerin yerini alarak ülkemizi daha iyiye ve güzele taşıyacak. Kendinizle ne kadar gurur duysanız azdır" dedi.
 
Konuşmaların ardından İlçe Milli Eğitim müdürlüğünün emekli olan öğretmenlere vermek için hazırladığı hizmet şeref belgelerini Narlıdere Kaymakamı Hayrettin Çiftçi, Narlıdere Belediye başkanı Abdül Batur ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdülkadir Yıldız tarafından alkışlar eşliğinde verildi.
 
foto
Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2015, 14:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER