Muhteşem Gösteri!

Farklı spor dallarını desteklemek ve yaygınlaştırmak için özel etkinliklere imza atan Karşıyaka Belediyesi, vücut geliştirme şampiyonlarının muhteşem şovuna ev sahipliği yaptı. Mavişehir Spor Salonu’nda ücretsiz olarak gerçekleşen “Şampiyon Sporcular Geçidi & Show ve Gösteri Spor Festivali” Karşıyakalılara görsel şölen yaşattı.

Karşıyaka Belediyesi ve Vücut Geliştirme Sporu Vakfı işbirliğiyle düzenlenen “Şampiyon Sporcular Geçidi & Show ve Gösteri Spor Festivali”, dünya çapındaki Türk vücut geliştirme sporcularını Karşıyaka’da bir araya getirdi. Mavişehir Spor Salonu’nda (Arena) ücretsiz olarak gerçekleştirilen organizasyonu yaklaşık 5 bin kişi izledi. 
 
KOSTÜMLÜ ŞOVLAR 
 
Gecede, vücut geliştirme, fitness ve body fitness kategorilerinde, ulusal ve uluslararası yarışmalarda dereceye giren başarılı isimler boy gösterdi. Dünya çapındaki sporcular Cansun Özbaş, Zeliha Özbaş, Ferhat Mağan, Murat Balıkçı, Gürkan Alkılıç, Zuhal Aysever, Metin Çetin, Mutlu Bakırtaş, Yetiş Akçöltekin, Cüneyt Turna, Cem Turgutoğlu, Barış Kıvrakdal, Yaşar Nadi Gençer ve İbrahim Demirkıran, özel kostümlerle podyuma çıkarak müzik eşliğinde gösteriler sundu. Özel ışık ve ses sistemleriyle desteklenen renkli organizasyonun moderatörlüğünü ise Müjde Kurtaral yaptı. 
 
DEVAMI GELECEK 
 
Karşıyaka Belediye Başkan Yardımcısı Murat Özel “Karşıyakamızda futbol ve basketbol gibi popüler sporların yanı sıra farklı branşlara da destek veriyoruz ve yaygınlaştırmaya çalışıyoruz. Bu kez şampiyon vücut geliştirme sporcularını spor severler ile buluşturduk. Karşıyakamızda unutulmaz spor organizasyonları düzenlemeye devam edeceğiz" dedi.
Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2014, 10:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER