Muhtarlara Piknik Morali

İzmir’in Konak İlçesi’nde görev yapan mahalle muhtarları, Konak Belediyesi’nce düzenlenen bahar pikniğinde buluştu. Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş’ın ev sahipliği yaptığı pikniğe aileleriyle birlikte katılan muhtarlar, keyifli geçen gün sayesinde moral buldu.

Muhtarlara Piknik Morali
Gaziemir’deki Sarnıç Piknik Alanı’nda gerçekleşen buluşmaya muhtarların yanı sıra belediye meclis üyeleri, başkan yardımcıları ve birim müdürleri de katıldı. Çam ağaçlarıyla kaplı alanda stresten uzak bir gün geçirme fırsatı sunan piknikte mangal ziyafetine Fikir Galeri’den Özgür Ateş ve Grup Ayarsızlar müzikleriyle renk kattı. Güzel havanın tadını çıkaran muhtarlar şarkılara eşlik etti, zeybek oynadı, halay çekti. Anne babaları keyifli sohbetler ederken, minikler de palyaçolar eşliğinde eğlenceli oyunlar oynayarak temiz havanın tadını çıkardı.
 
Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş, piknik boyunca masaları tek tek gezerek muhtarlarla sohbet etti. Güzel günü ölümsüzleştirmek isteyenlerden gelen fotoğraf çektirme isteklerini geri çevirmeyen Başkan Pekdaş, muhtarlar ve aileleriyle bol bol fotoğraf çektirdi. Piknik sonunda muhtarlar adına Akın Simav Mahalle Muhtarı Hatice Gazazoğlu, Başkan Pekdaş’a teşekkür ederek, çiçek verdi. Düzenlenen piknikten büyük keyif aldıklarını dile getiren Gazazoğlu, "Bu güzel pikniği düzenleyip, bizi bir araya getiren başta Başkanımız Sema Pekdaş olmak üzere emeği geçenlere teşekkür ederiz. Ömrüm boyunca unutamayacağım bir gün oldu. Böyle güzel günlerin devam etmesini dileriz" dedi.
 
Davete katılım gösteren muhtarlara ve ailelerine teşekkür eden Başkan Pekdaş ise, 113 mahallesi bulunan Konak’ta iki yıldır başarılı işlere birlikte imza attıklarını dile getirerek, "İki yılı geride bıraktık. Bu sürede hem yeni işler yaptık hem yeniden tanıştık. Bugün de bir arada yorgunluk atıyoruz, eğleniyoruz. İyi ki geldiniz" diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2016, 12:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER