Modelliği Düşünenlere Fırsat

Miss & Mr Model of Turkey 2015 yarışmasına son başvuru tarihi 31 Temmuz Cuma saat 17.00 olarak belirlendi. Yarışmanın Final Gecesi 3 Eylül 2015 tarihinde Kaya İzmir Thermal & Convention Otel'de yapılacak.

Modelliği Düşünenlere Fırsat
Bugüne kadar Ece Begüm Yücetan, Irmak Atuk, Fulya Keskin, Gökhan Keser, Şükran Ovalı, Sinem Sülün,Hilal Altınbilek, Buse Varol, Fatoş Seğmen ve Gizem Koçak gibi isimleri podyuma kazandıran yarışmaya katılmak için; www.missmrmodelofturkey adresine bilgileri girip, bir adet boy ve portre fotoğraf ile internet üzerinden ya da Rönesans Ajans'a şahsen başvuru yapmak mümkün. Miss & Mr Model of Turkey Kurucu Başkanı Akif Örük, başvuruların ardından fotoğraf elemesini geçen adayların 4 Ağustos Salı günü Kaya İzmir Thermal & Convention Otel ve 8 Ağustos Cumartesi günü Istanbul Avantgarde Collection Levent Otel'de yarı final elemesine gireceğini açıkladı. Miss & Mr Model Of Turkey 2015 Yarışmasının Final Gecesi 3 Eylül 2015 Perşembe akşamı Kaya İzmir Thermal & Convention Otel'de yapılacak.
 
Habertürk Egeli, Rönesans Ajans işbirliği ile düzenlenen yarışmaya 16 ve 24 yaş arası bay ve bayan bekar adaylar başvurabiliyor.
 
Güncelleme Tarihi: 20 Temmuz 2015, 11:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER