'Milletin İradesi Bütün Silahlardan Güçlüdür'

AK Parti İzmir Milletvekili Adayı Hüseyin Kocabıyık seçim çalışmalarına Buca’da devam etti. Kocabıyık, "Bu millet bizlere güveniyor. Biliyoruz ki milletin iradesi bütün silahlardan güçlüdür" dedi.

'Milletin İradesi Bütün Silahlardan Güçlüdür'
 
Partisinin Buca İlçe Başkanlığı’nı ziyaret eden Kocabıyık sırasıyla Buca Maraşlılar Derneği ve Buca Huzurevine gitti. AK Parti Buca İlçe Başkanlığında konuşan Kocabıyık, Buca’ya karşı ayrı bir sevgisi olduğunu ifade ederek 7 Haziran seçimleri öncesi de çalışmalarına Buca’dan başladığına dikkat çekti. 1 Kasım seçimleri için tekrar birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarına deva edeceklerini ifade eden Kocabıyık, muhalefete sert sözlerle yüklendi. Bu millet için taş üstüne taş koymamış insanların AK Partiye saldırıda bulunduklarını ancak kendilerine bu birleşenlerin hükumet değil kulübe bile kuramayacaklarını söyleyen Kocabıyık, “AK Parti olarak 13 senedir iktidarda kalarak, 5 seçim, 3 referandumdan zaferle çıktık. Dünyanın hiçbir yerinde başarılı olmayan bir hükümete halk hatır için oy vererek seçmez. Halk kim ne yapmış ona bakar. Bu millet bizlere güveniyor. 7 Haziran seçimlerinin ardından ülkemizde ne kadar melanet varsa ortaya çıktı. Bu melanetlerin üstesinden gelerek 1 Kasım seçimlerinden zaferle çıkarak, ülkemizi demokrasi konusunda daha da ileriye götüreceğiz. Biliyoruz ki milletin iradesi bütün silahlardan güçlüdür" diye konuştu.
 
Buca İlçe Başkanlığı ziyaretinin ardından Kocabıyık AK Parti 1. Bölge Milletvekili Adayı Enes Uzunlar, önceki dönem milletvekili Rifat Sait ile beraber Buca İlçe Yaşlı Bakım evi ziyaretinde bulundu. Huzurevi sakinlerinin istek ve taleplerini dinleyerek sohbet etti.
 
foto
Güncelleme Tarihi: 03 Ekim 2015, 12:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER