'Millet Ne Derse O Olur'

AK Parti İzmir 1. Bölge Milletvekili Adayı Mahmut Atilla Kaya, Torbalı, Balçova ve Buca ilçelerinde seçmenlerle bir araya geldi, esnaf ziyaretlerinde bulundu.

'Millet Ne Derse O Olur'
AK Parti İzmir 1. Bölge Milletvekili Adayı Mahmut Atilla Kaya, Torbalı, Balçova ve Buca ilçelerinde bir dizi ziyaretlerle seçim çalışmalarını sürdürdü. Bölgesindeki ilçeleri tek tek gezerek vatandaşları dinleyen, hedeflerini ve projelerini anlatan AK Partili Mahmut Atilla Kaya, memleketi Torbalı’da yoğun bir program geçirdi. Güne Torbalı Korucuk Mahallesi’nde vatandaşlarla kahvaltı eden Kaya, AK Parti’nin ülkeye önemli eserler kazandırdığını ve büyük hizmetler yaptığını hatırlattı.
 
Torbalı ziyaretleri kapsamında Helvacı, Ormanköy ve Dağtekke mahallelerinde seçmenlerle bir araya gelen Kaya, ardından Buca’ya geçti. Buca’da yoğun bir mesai harcayan AK Parti İzmir 1. Bölge Milletvekili Adayı Mahmut Atilla Kaya, burada İnkilap Mahallesi ve Forbes Caddesi üzerinde hizmet veren esnafları ziyaret etti, vatandaşları dinledi, "Biz sizin hizmetkarınız. Millet ne derse o olur" dedi.
 
Güncelleme Tarihi: 22 Ekim 2015, 12:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER