banner9

MHP'li Kılıç Kadınlara Çağrı Yaptı

MHP İzmir 1'inci Bölge 2'inci sıra milletvekili adayı Senem Kılıç İzmirli kadınların büyük bir güç olduğunu vurgulayıp, hepsini teröre, yolsuzluğa ve sosyal adaletsizliğe karşı partisinin saflarında kenetlenmeye çağırdı.

MHP'li Kılıç Kadınlara Çağrı Yaptı
Milletin ağır ekonomik kriz karşısında belinin büküldüğünü ve her gün gelen şehit haberleriyle içinin yandığını dile getiren Senem Kılıç, Türkiye'deki sorunların tek çözümünün MHP'den geçtiğini öne sürdü. Tüm vatandaşları MHP saflarında örgütlenerek MHP'yi iktidara taşımaya çağıran İzmir 1'inci Bölge 2'inci sıra milletvekili adayı Senem Kılıç, “Özellikle İzmirli kadınlarımıza sesleniyorum. Biz İzmirli kadınlar olarak büyük bir gücüz. Hainlerin askerlerimizi, polislerimizi, çocuklarımızı şehit ettiği bu günlerde hepimizin daha çok birlik ve beraberliğe ihtiyacı var. Bir an önce bu kirli oyuna bir dur demeliyiz. Bizim MHP olarak en kısa sürede bu kirli oyunu bozacak gücümüz vardır" diye konuştu.
 
Ülkedeki ekonominin gidişatının kötü olduğunu da belirten Kılıç sözlerine şöyle devam etti: 
 
"Bir zamanların üreten ferah İzmir'i tüm Türkiye'de olduğu gibi çok uzaklarda kaldı. İnsanlarımız üretmesine rağmen emeğinin karşılığını alamıyor. Bu kader değil. Hak ettiğimiz sonuçsa hiç değil. Biz İzmirliler olarak çalışıyor, üretiyor ve emeğimizin hakkını istiyoruz. Çiftçimiz borç batağı içinde. Sanayicimize destek yok. Bizim bunu değiştirmemiz şart. Biz eğer yoksulluğu yenersek insan onurunun önündeki tüm engelleri de yeneriz. Kadınlarımızın, gençlerimizin, erkeklerimizin önündeki sorunları yeneriz. Yeter ki inanalım."
 
Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2015, 13:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER