MHP'li Karataş, Yıldırım'a Yüklendi

MHP İzmir İl Başkanı Necat Karataş, AK Parti adayı Binali Yıldırım’ı eleştirdi, "HDP’li Demirtaş ile aynı maskeyi kullanıyorsunuz, ondan sonra da gelip vatan ve bayrak açıklamaları yapıyorsunuz. Bu millet sizin kime müsamaha gösterdiğinizi artık çok iyi öğrendi" dedi.

MHP'li Karataş, Yıldırım'a Yüklendi
Binali Yıldırım’ın terör konusunda yaptığı açıklamaları eleştiren MHP İl Başkanı Necat Karataş, “Daha dün ’Türkiye’nin sorunu işsizlik, ekonomi ve terördür’ diyen Yıldırım’ın hezeyanları devam ediyor. Evet, sorunlar onlar fakat sorunların müsebbibi kim bunu söylemeniz lazım, 13 yıldır ülkeyi Damat Ferit paşa mı yönetiyor? Evvela bunun farkını bu millete bir söyleyin. Sayın Yıldırım teröre hoşgörü gösterdiklerini itiraf ediyor. Tüm vatan evladına elbet müsamaha gösterecek el üstünde tutacaksınız. Ama sayın Yıldırım teröriste gösterdiğiniz hoşgörü ne manaya geliyor bunu bir idrak edin. ’Teröre yardım ettik’ dediğinizin farkına varın. Vatan evlatları, milletin kınalı kuzuları şehit ediliyor siz daha hala konuşuyorsunuz. ’Teröre şans verildi’ diyorsunuz. Şansı evlatlarımızı şehit etsin diye vahşi terör örgütüne mi verdiniz bunu artık açıkça söyleyin. Böyle hamasi nutuklar atıp maskenizin düşmediğini sanmayın. PKK karşısında HDP’li Demirtaş’ın maskesiyle sizin maskenizin farkı yok" dedi.
 
İzmir’e de AKP’nin sanal proje yaptığını önesüren Karataş, “Ne oldu 1400 küsurluk projelere? İzmir’in tüm problemleri duruyor. Evet, İzmir’in ve Türkiye’nin artık bir şansı var. Terörden de ekonomik sıkıntılardan da kurtulmanın yolu 1 Kasım’da MHP demektir" dedi.
 
foto
Güncelleme Tarihi: 02 Ekim 2015, 16:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER