banner51

MHP'de İşlem Tamam!

Kongrelerin Türk Milliyetçileri için bir yarış zemini olmadığını, zafere hazırlık platformu olduğunu vurgulayan İl Başkanı Necat Karataş, "Kazanan ve kaybedenin olmayacağı bir süreci hep birlikte yaşayacağız. Kazanan sadece ve sadece Milliyetçi Hareket Partililerin tamamı olacaktır" dedi.

MHP'de İşlem Tamam!
 
MHP'de üye sayılarının delege sayısına uygun olan Balçova, Bayındır, Beydağ, Çeşme, Dikili, Foça, Güzelbahçe, Karaburun, Kınık, Kiraz, Menderes, Seferihisar, Selçuk ve Urla ilçe teşkilatlarında kongreler 13-28 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Aliağa, Bayraklı, Bergama, Bornova, Buca, Çiğli, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Gaziemir, Konak, Menemen, Ödemiş, Tire ve Torbalı'da ise 24-30 Kasım tarihlerinde ise delege seçimleri yapılacak, 29 Aralık-18 Ocak tarihleri arasında da bu ilçelerde kongreler gerçekleştirilecek. Narlıdere ilçe teşkilatının ise yeniden kurulacağı bildirildi. 
 
Kongre hazırlıklarına hız veren MHP İzmir il teşkilatında gerçekleştirilen ilçe başkanları toplantısıyla kongre takvimini ve işleyişi değerlendiren İl Başkanı Karataş; "MHP'nin ve Türk milliyetçilerinin tamamının kazanacağı bir kongre sürecine hazırlanıyoruz. Buradan çıkan yönetim kurullarımız 2015 Genel Seçimlerinde sorumlulukları üzerine alabilecek yapı ve bilgi de oluşacaktır düşüncesindeyim. İlçe teşkilatlarımız ve aday olan arkadaşlarımız için ortaya koyduğumuz ölçü Genel Başkanımızın ortaya koyduğu ölçüdür. Tüm arkadaşlarımızın ahlak timsali, iman timsali ve örnek şahsiyetler olduğunu bütün herkes biliyor. Teşkilat yapılarımız bu kongrelerden daha da güçlenerek çıkacaktır. Tam saha baskı yapacak, yolsuzluklara ve yandaşlara karşı mücadele verecek MHP teşkilatlarının hazırlığını ve planlamasını yapıyoruz" dedi.
Güncelleme Tarihi: 23 Kasım 2014, 11:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER