Mezuniyet Sevinci

Ege üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nin 2014-2015 eğitim öğretim döneminde mezun olanlar törenle kep giydi.

Mezuniyet Sevinci
MÖTBE Kültür Merkezi'nde düzenlenen törene Bornova Belediye Başkanı Olgun Atilla, Dekan Prof. Dr. Jülide Kesken, İşletme Bölüm Başkanı Prof. Dr. Ayla Özhan Dedeoğlu ve öğretim üyeleri katıldı. Dekan Prof. Dr. Jülide Kesken ise “Ben bugün çok mutluyum. Buradan almış olduğunuz ışıkla pek çok şey öğrenmiş olmanız bir birey olarak sorumluluk yüklüyor. Geçmişimiz ve geleceğimiz için asla ve hiçbir koşulda cesaretinizi kaybetmeyin. Bizim gururumuzsunuz, varlık nedenimizsiniz. Yolunuz açık olsun" dedi.
 
Bornova Belediye Başkanı Olgun Atilla “Mezunlarımızın ülkemizin karanlık noktalarını aydınlatmasını diliyorum. Ege Üniversitesi'nin 60. onur yılında daha başarılı öykülerle devam etmesini diliyorum. Üniversitemizden aldıkları eğitim ile Cumhuriyet ilkelerine bağlı şekilde ülkemizi bir adım daha ileriye götüreceklerine inanıyorum" dedi.
 
2014-2015 öğretim yılı birincisi Gülin Sarıca “Bugün içimizde müthiş bir heyecanla hayatımızın yeni bir dönemine merhaba diyoruz. Ülkemizin önde gelen üniversitelerinden biri olan Ege Üniversitesi'nden mezun olmanın gururunu yaşıyorum. Eğitim süreci boyunca bizlere yol gösteren çok değerli hocalarıma teşekkür etmek istiyorum. Bizler için söyledikleri her kelimeye, öğrettikleri her şey için minnettarız" dedi. 
 
Tören mezunların kep atmalarıyla sona erdi.
Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2015, 11:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER