Meteoroloji'den İzmir İçin Hafta Sonu Uyarısı!

Meteoroloji’den alınan verilere göre İzmirlileri yağmur bekliyor. İzmir’de hafta sonu hava sıcaklığı Cumartesi 26, Pazar günü 24 derece... Pazar günü ise yağışlı olacağı tahmin ediliyor.

Meteoroloji'den İzmir İçin Hafta Sonu Uyarısı!

Yapılan son değerlendirmelere göre; Ülkemizin kuzey iç ve batı kesimlerinin parçalı yer yer çok bulutlu, Marmara’nın güney ve doğusu, İç Ege, Batı Akdeniz, Tekirdağ, Düzce, Sinop, Rize, Artvin ve Ardahan çevreleri ile Kırklareli’nin ve Kastamonu’nun kıyı kesimlerinin sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

EGE

Parçalı ve az bulutlu, kuzey ve iç kesimleri yer yer çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra Denizli, Uşak, Afyonkarahisar ve Kütahya çevrelerinin hafif sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın; Bölgenin kuzey kesimlerinde kuzey ve kuzeydoğu yönlerden kuvvetli, yer yer fırtına şeklinde (40-70 km/sa) esmesi bekleniyor.

A.KARAHISAR °C, 22°C
Parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra hafif sağanak yağışlı

AYDIN °C, 31°C
Parçalı ve az bulutlu

IZMIR °C, 27°C
Parçalı ve az bulutlu

MANISA °C, 28°C
Az bulutlu, zamanla parçalı yer yer çok bulutlu

İzmir’i hafta sonu yağış bekliyor. Meteorolojiden alınan verilere göre hava sıcaklıkları önümüzdeki 5 gün boyunca en düşük 16, en yüksek 27 derece olacağı tahmin ediliyor.

İZMİR İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA TAHMİNİ:

Güncelleme Tarihi: 30 Eylül 2017, 11:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER