Mesaiye Belediye Emekçileriyle Şantiyede Başladı

Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, belediyede çalışan temizlik işçilerini şantiyede ziyaret edip onlarla kahvaltı yaptı. 1 Mayıs İşçi ve Dayanışma Günü’nü kutladı.

Mesaiye Belediye Emekçileriyle Şantiyede Başladı
 
1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nde Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, ilk kutlamayı Temizlik İşleri Müdürlüğü Şantiyesi’nde işçilerle yaptı. İşçilerle kahvaltı yapan Olgun Atila, onların önerilerini de dinleyip hizmetler konusunda fikir alışverişinde bulundu. Bornova Belediyesi’nin büyük bir aile olduğunu vurgulayıp ilçeye en iyi hizmeti götürmek için tüm belediye personelinin tek bir vücut gibi hareket ettiğini söyleyen Olgun Atila, "Tüm personelin birer belediye başkanı gibi, bu anlayışla vatandaşlara hizmet ediyoruz. Tüm personelimiz belediye başkanı hassasiyeti göstererek dostluk ve cana yakınlıkla vatandaşlarımıza yaklaşırsa hem alanlardaki sorunları birebir tespit etme şansımız olur hem de bir farkındalık yaratarak yaptığımız işin ne kadar önemli olduğunu herkese gösterebiliriz. Bornova Belediyesi ailesi olarak el ele, birlik ve beraberlik içinde işimize ve Bornovaya sahip çıkmamız gerekiyor. Bornova Bizim Evimiz ve hepimiz büyük bir aileyiz. Her bireyimiz de çok değerli" dedi.
 
İnsanları ötekileştirmeden, görev ve sorumlulukları eksiksiz yerine getirmek için çalıştıklarını ifade eden Olgun Atila, "Ülke olarak zor günlerden geçiyoruz. Ancak bu günleri de atlatacağız. Önce kendi evimiz olan Bornova’da birlik içinde olup sonra ülkemizin birliğine hep beraber katkı sağlamalıyız. Halkımızla ve sizlerle beraber olmaktan mutluluk duyuyorum ve bundan güç alıyorum. Aramızda farklı anlayışlar da olabilir. Bunların hepsini anlayış içinde, birbirimize değer vererek aşabileceğimize inanıyoru. Hepinizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutluyorum ve emeklerinizden dolayı hepinize teşekkür ediyorum" dedi.
 
 
Güncelleme Tarihi: 30 Nisan 2016, 11:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER