Mert Optik İstanbul'a da Giriş Yaptı

İzmir başta olmak üzere tüm Ege Bölgesi’ne 35 mağaza ile hizmet veren gözlük sektörünün en güçlü kuruluşu Mert Optik, açtığı üç şube ile İstanbul’a da hızlı bir giriş yaptı.

Mert Optik İstanbul'a da Giriş Yaptı
Mert Optik, Hilton İstanbul Bomonti Otel ve Konferans Merkezi’nde hizmete giren konsept mağazasının yanı sıra Kurtköy Via Port Kipa ve Halkalı Arena Park Kipa mağazaları ile Ege Bölgesi’ndeki başarısını İstanbul’a da taşımayı hedefliyor. İstanbul’daki ilk mağazalarını IC Holding iştiraklerinden Hilton İstanbul Bomonti’de açmaktan büyük mutluluk duyduklarını dile getiren Mert Optik Genel Müdür Yardımcısı Doruk Pala, “12.000 m2 alana kurulu, toplam 6350 kişilik kapasiteye sahip Hilton İstanbul Bomonti, İstanbul’un en büyük oteli ve yeni çekim noktası. Muhteşem bir otel, yerli ve yabancı turistler tarafından beğeniyle tercih ediliyor. İzmirli bir firma olarak ilk mağazamızı burada açmanın ayrıcalık olduğunu düşünüyorum. İstanbul’da güzel bir başlangıç yaptık. Ayrıca İstanbul’un en önemli merkezlerinde bulunan Kipa’larda da güneş gözlüğü satışlarımızı çeşitli kampanyalarla başlattık. Yoğun talep görüyoruz. Bu ilgi bizi motive etti. İleriki aşamada mağaza sayımızı daha da artırmayı hedefliyoruz” şeklinde konuştu. 
 
İzmir Kipa mağazalarında da kampanyalı güneş gözlüğü satışlarının büyük ilgi gördüğüne değinen Pala, “Oldukça ilginç bir kampanyaya imza atıyoruz. Seçili ürünlerde 99 TL’ye bir gözlük alan müşterimiz 2. gözlüğü 1TL’ye alacak ve yüzde 5 indirim kazanacak. Bu sayı altı gözlüğe kadar çıkabiliyor ve toplamda 240 TL’ye altı gözlük alınabiliyor. Çok uygun fiyatlarla herkesi güneş gözlüğü sahibi yapmayı hedefliyoruz. Ayrıca uzak yakın gözlüğünü bir arada tercih eden müşterilerimiz için de özel bir kampanya düzenledik. Dünyanın önde gelen optik cam üreticisi Zeiss ve Royal firmaları ile yaptığımız iş birliği ile bir çift numaralı uzak yakın camlarına bir çift uzak yakın bir arada güneş gözlüğü camını hediye ediyoruz. Bu camlar yurt dışında kişiye özel olarak üretilmesi sayesinde yüksek görüş üstünlüğüne sahip oluyor ve müşterilerimize büyük kullanım rahatlığı sağlıyor” dedi. 
 
Pala ayrıca, “56 yıldan bu yana her zaman müşteri memnuniyetini esas alarak bugünlere geldik. Mert Optik, sektörde kalitenin, güler yüzlü, güvenilir hizmetin öncüsü olmaya devam ediyor, daima en iyi hizmeti ve ürünleri sunarak hem sektörü hem kuruluşumuzu daha iyi noktalara taşımayı hedefliyoruz” diyerek Mert Optiğin, optik gözlükte sıfır hata ile çalışan Türkiye çapında önde gelen bir kuruluş olduğunun altını çizdi.
 
Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2015, 14:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER