Mermer Şekilleniyor!

İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde İzmir Fuarcılık Hizmetleri Kültür ve Sanat İşleri Tic. A.Ş. (İZFAŞ) tarafından 25 – 28 Mart 2015 tarihlerinde 21’ncisi düzenlenecek olan Marble - Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı için çalışmalara hız verildi.

Mermer Şekilleniyor!
İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde İzmir Fuarcılık Hizmetleri Kültür ve Sanat İşleri Tic. A.Ş. (İZFAŞ) tarafından 25 – 28 Mart 2015 tarihlerinde 21’ncisi düzenlenecek olan Marble - Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı için çalışmalara hız verildi. Gaziemir’deki Fuar İzmir’de organize edilecek, Marble Fuarı yer tahsisleri için ilk kura çekimi yapıldı. İZFAŞ tarafından hazırlanan Katılım Kuralları’na göre yapılan kura çekiminin ardından katılımcı firmalara yerleri tahsis edildi, sözleşmeleri imzalandı.
 
Alanında bir dünya markası olan ve sektörün ilk 3 fuarı arasında yer alan Marble Fuarı yer tahsisleri için kura çekimleri, Aralık ayı boyunca devam edecek.İzmir Uluslararası Fuar Alanı 1/B no’lu holde, 21. Noter’in huzurunda organize edilen ilk kura çekimi, Fuar İzmir A, B ve C kapalı hollerin tahsisleri için düzenlendi.Gaziemir’deki Fuar İzmir’de düzenlenecek Marble 2015 Fuarı için ilk kura çekimi 16 – 20 yıldır fuara kesintisiz katılım yapan, 120 metrekare ve üzeri, 95–119 metrekare arası, 50–94 metrekare arası ve 12–49 metrekare arası yer talebinde bulunan 56 doğaltaş sektör katılımcısıyla gerçekleştirildi. Kura çekiminde; 21. Noter’in yanı sıra kuraya katılan sektör temsilcileri arasından da kura komisyonu oluşturuldu.
 
Kura sırası ise noter huzurunda çekiliş küresine katılımcı firma isimleri konularak yine kura çekimi ile belirlendi. Standının hangi holde olacağını kura çekerek belirleyen her firma, kendisinden sonra çekiliş yapacak katılımcı ismini de kura ile çekti. Çekiliş sonrası katılımcı sözleşmelerinin de imzalandığı kura, firmaların beğenisi topladı.Kura çekimleri; Marble Fuarı’na katılım yılları arası, 11 – 15 yıllık firmalar, 6 – 10 yıllık firmalar ve 1-5 yıllık firmalar ve ilk kez fuara katılacak firmalarla kendi arasında olacak şekilde, metraj gruplamasına göre devam edecek. Aynı kura çekimi makina ve sarf malzemeleri grubu içinde gerçekleştirilecek.
Güncelleme Tarihi: 22 Aralık 2014, 11:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER