banner51

'Menemen'i Hizmetsizlikten Kurtaracağız'

AK Parti Menemen İlçe Başkanlığının dayanışma yemeğinde konuşan AK Parti İzmir İl Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Emrun Sulayıcı, "Menemen'de ilk hedefimiz 7 Haziran 2015 Genel Seçimlerinde tüm Türkiye'de olacağı gibi Menemende'de birinci parti olmak. Ardından da 4 dönemdir Menemen'e hizmet getiremeyen, beceriksiz yerel yönetim anlayışını 2019 yerel seçimlerinde sandığa gömerek Menemen'i hizmetle buluşturmak" dedi.

'Menemen'i Hizmetsizlikten Kurtaracağız'
AK Parti İzmir İl Başkan Yardımcısı ve Siyasi, Hukuki İşler Başkanı Emrun Sulayıcı Menemen İlçe Başkanlığının düzenlediği dayanışma yemeğine katıldı. Yemekte Menemen İlçe Teşkilatı ile bir araya gelen Sulayıcı, "Hizmetsizlikten yakınan Menemen'i İnşallah 2019 yerel seçimlerinde kazanarak beceriksiz yerel yönetimlerden kurtaracağız. 20 yıldır görevde olan bir belediye başkanı Menemen'i yönetmeye çalışıyor. 4 Dönemdir Menenem'e kazandırdığı tek şey yeni belediye binası onu da İzmir Büyükşehir Belediyesi'nden almış olduğu destekle tamamlamış. Menemen'in altyapı ve kentleşme sorunu hat safhada. Vatandaşlarımız köylerde yaşayamaz hale gelmiş. Sorunlarının hiçbirine çözüm gelmediğinden şikayet ediyorlar. Biz AK Partinin hizmet odaklı yerel yönetim anlayışıyla Menenmen'i İlçe Başkanımız Mithat Çetin'in önderliğinde teşkilatımızın çalışmalarıyla kazanacağız" diye konuştu.
 
Tarihi seçim
 
2015 Genel Seçimlerinin Türkiye tarihinde bugüne kadar gerçekleşen en önemli seçim olacağına dikkat çeken Sulayıcı, "25. Dönem Milletvekillerimizin belirleneceği 2015 Genel Seçimlerimiz bugüne kadar gerçekleşen en önemli seçim olacak. 400 milletvekili hedefimize ulaşarak ülkemizi bugüne kadar yöneten vesayet rejiminden kurtaracağız. 2023 Hedefimizde Yeni Anayasa'yı hazırlayıp Yeni Türkiye'nin kapılarını açmış olacağız. Bizler bu hedefimiz doğrultusunda gece, gündüz demeden çalışmalarımızı yapmaya başladık. İl Seçim Koordinasyon Merkezimiz seçimler için altyapı çalışmalarını tamamladı. 7 Nisan'da Milletvekili adaylarımız belirlenecek. 7 Haziran'a kadar var gücümüzle çalışarak AK Parti'yi İzmir'de zafere kavuşturacağız" ifadelerini kullandı.
 
Menemen hizmet istiyor
 
AK Parti Menemen İlçe Başkanı Mithat Çetin ise 7 Haziran'da yapılacak Genel Seçimler öncesi İlçe Teşkilatı ile gerçekleştirdikleri dayanışma yemeğinde bir araya gelmekten mutluluk duyduklarını ifade ederek, "Bizler Menemen'de AK Parti teşkilatımız olarak bugüne kadar birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde çalıştık. Şimdi kurduğumuz Seçim Koordinasyon Merkezimizi kurduk. Mahalle Başkanlarımız, İlçe Ana Kademe, Kadın ve Gençlik Kollarımız ile birlikte Menenmen'de kapı kapı dolaşarak kazanacağız. Menemen'in artık hizmetsizliğe tahammülü kalmadı. Beceriksiz, iş bilmez yerel yöneticileri istemiyor. Bunun en güzel ispatını Menemen'de alacağımız Genel Seçim sonuçları ile 7 Haziran akşamı göreceğiz. Teşkilatımız özveri ve fedakarlık içinde çalışarak önce 2015 Genel Seçimlerinde ardından da 2019 Yerel Seçimlerinde Menemen'de sandıklarda birinci parti çıkaracak ve Yeni Türkiye 2023 hedefimize birlikte uluşacağız" dedi
Güncelleme Tarihi: 29 Mart 2015, 14:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER