Melis 10 Gündür Kayıp

İzmir Dikili, Yaylayurt Mahallesinde yaşayan 13 yaşındaki Melis Güven'in, sabah yatağında uyurken kaçırıldığı iddia edildi.

Melis 10 Gündür Kayıp
İzmir'in Dikili ilçesine bağlı Yaylayurt Mahallesinde ailesiyle yaşayan Melis'i yatağında uyurken bırakıp tarlaya gittiklerini ifade eden baba Sefa Güven ve anne Güldal Güven çalışırken evin büyük kızından gelen telefon üzerine kızları Melis'in kaybolduğunu öğrendi.Kızlarının kimliği belli olmayan şahıslar tarafından kaçırıldığını iddia eden anne baba, jandarmaya ve savcılığa başvurduklarını fakat 10 gündür kızları hakkında bir bilgi alamadıklarını ifade etti.
 
Edinilen bilgiye göre Çandarlı Mehmet Dilsiz İlköğretim Okulu'ndan mezun olan 13 yaşındaki Melis Güven 26 Haziran Pazar günü sabah yatağında uyurken anne Güldal ve baba Sefa Güven tarlaya çalışmaya gitti. Saat 09.00 sıralarında eve gelen ablası kardeşinin yatağında olmadığını fark etti. Abla tarladaki anne ve babasına durumu haber verdi.Eve gelen anne ve babanın tüm aramalarına rağmen Melis hiçbir yerde bulunamadı. Bazı görgü tanıklarından evlerinin civarında bir taksinin dolaştığını öğrenen aile, Melis'i birilerinin kaçırdığından şüphelendi. Kızından haber alamayan anne Güldal Güven, "Kızım daha evlenecek, yuva kuracak yaşta biri değil. Daha o küçücük bir çocuk.Yemeğini dahi ben yediriyor, giyimine ben yardım ediyordum.9 gündür kendisinden hiç bir haber alamıyoruz" dedi.
Güncelleme Tarihi: 05 Temmuz 2016, 12:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER