Küner'e Sihirli Dokunuş

Menderes Belediyesi tarafından Küner mahallesindeki yollar yenileniyor. Yapılan çalışmalar ile çamurlu yollar tarihe karıştı.

Küner'e Sihirli Dokunuş
Menderes Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yürütülen yol yapım çalışmaları kapsamında Küner Mahallesi’nin yolları yenileniyor. Çalışmalar kapsamında mahalleye geçen yıl 15 bin 721 metrekare parke, bin 986 metre bordür döşenirken, bu yıl 4 bin 400 metrekare parke, 700 metrelik bordür döşendi.  Su taşkınlarına karşı da logar ve su olukları kazandırıldı.
 
Hak ettiği değeri görüyor
 
Çalışmalarla ilgili bilgi veren Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu, “ Fen İşleri Müdürlüğümüz tarafından sürdürülen yol yapım çalışmaları ile artık Küner mahallemiz eski kötü görüntüsünden çok uzak. Yaptığımız çalışmalar ile mahallemize hak ettiği değeri verdik. Yıllardır unutulan, görmezden gelinen köy yollarımız artık modern haliyle vatandaşlarımıza hizmet veriyor. Bizim dönemimizde Menderes hak ettiği değeri görecek demiştik ve bu sözümüzü de tutuyoruz. Programlı sürdürdüğümüz çalışmalarımız ile her mahallemizde yol çalışmalarımız gerçekleşecek ve çamurlu yollar, kötü yollar Menderes’te tarih olacak” dedi.   
Güncelleme Tarihi: 14 Nisan 2016, 09:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER