banner9

Kültürpark Tenis Kulübü'ne İlk Kadın Başkan

İzmir’deki Kültürpark Tenis Kulübü’nün genel kurulunda, başkanlığa ilk kadın aday Server Uyaroğlu seçildi. 340 üyenin oy kullandığı seçimlerde Ümit Aksoy 168 oyda kalırken, Server Uyaroğlu 172 oy alarak kulübün yeni yönetimini oluşturdu.

Kültürpark Tenis Kulübü'ne İlk Kadın Başkan
 
Divan başkanlığını Kulübün geçmiş dönem başkanı ve İZKA Kalkınma Kurulu Başkanı Kemal Çolakoğlu’nun yaptığı genel kurul büyük bir heyecana sahne olurken, iki başkan adayı da kürsüye gelerek projelerini anlattı. Daha sonra geçilen seçimlerde 4 sandıkta oy kullanılırken, Server Uyaroğlu’nun beyaz, Ümit Aksoy’un turuncu listesi yarıştı. Toplam 340 oy kullanılırken 172 oy alan Server Uyaroğlu, kulübün ilk kadın başkanı oldu. Kaybeden ekibin de kutladığı Uyaroğlu, seçim sonucunda kulübe ilk kadın başkan olmanın mutluluğunu yaşadığını, çok güzel bir seçim süreci geçirdiklerini, bundan sonra el birliği ile Kültürpark Tenis Kulübü’nü daha ileriye taşımak için çalışacaklarını söyledi.
 
Server Uyaroğlu başkanlığındaki yeni yönetim kurulu; Hüseyin Saygılı, Tolga Şekercioğlu, Ruçem Canbeyli, Tevfik Pakdil, Rüyam Oflaz, İzzet Kohen, Murat Şener ve Feride Berki Saraçoğlu’ndan oluştu.
Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2016, 11:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER