Kul, Mimarlarla Buluştu!

AKG Gazbeton, Türkiye'nin en önemli mimarlarından Bahadır Kul'u İzmirli mimarlarla buluşturdu. Kul, İzmirli mimarlarla tecrübelerini ve meslek ile ilgili püf noktaları paylaştı.

Türkiye’nin en büyük gazbeton üreticilerinden AKG Gazbeton,Türkiye'nin modern ve öncü mimarlarından Bahadır Kul’u İzmir’deki söyleşide sektör temsilcileri ile buluşturdu.
 
AKG Gazbeton’un ev sahipliğinde İzmir Mimarlık Merkezi’nde gerçekleştirilen söyleşide Bahadır Kul, tasarladığı projelerini ve mega yapılarda tasarım inceliklerini anlattı. Söyleşide İZMİMOD’un seçkin üyeleri ve AKG Gazbeton’un seçkin davetlileri de yer aldı.
 
1999 yılında Erciyes Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’nden mezun olan Bahadır Kul’un 2003 yılında Kayseri’de kurduğu Bahadır Kul Mimarlık, Ofisi’nde dinamik ve minimal bir mimarlık üretmek üzerine çalışmalarını gerçekleştiriyor. 
 
AKG Gazbeton’un düzenlediği, Bahadır Kul’un tecrübelerini paylaştığı keyifli söyleşi yoğun ilgi görürken, genç mimar adaylarıda Kul'u soruları ile terletti. Organizasyon, söyleşinin ardından düzenlenen kokteyl ile son buldu.  
 
 
Güncelleme Tarihi: 22 Ekim 2014, 11:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER