KTK Üyeleri Anneler Günü'nü Kutladı

İzmir’deki Kültürpark Tenis Kulübü (KTK) üyeleri Anneler Günü için her yıl geleneksel olarak düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi.

KTK Üyeleri Anneler Günü'nü Kutladı
 
Çok sayıda kulüp üyesinin annesiyle birlikte katıldığı etkinlikte, sadece annelerin katılabildiği bir de çekiliş yapıldı. Kahvaltı sonrasında Kültürpark Tenis Kulübü Başkanı Server Uyaroğlu çekilişi gerçekleştirirken kazanan misafirlere hediyeleri takdim edildi. Kültürpark Tenis Kulübü olarak tarihi çok eskilere dayanan bir geleneği yaşatmaya devam ettiklerini ifade eden Başkan Uyaroğlu, katılan tüm üyeler ve annelerine teşekkür etti.
 
Kültürpark Tenis Kulübü’nün yalnızca bir spor kulübü olmadığının altını çizen Uyaroğlu, "Burası İzmir’in en çağdaş, en demokrat üye profiline sahip cemiyetlerinden birisi. Üyelerimiz buraya sadece tenis oynamak ve müsabakalara katılmak için gelmiyor. Bizler burada çok büyük bir aile oluşturduk. Tüm özel günlerde bir araya gelmek kulübümüzün geleneklerinde var. Bugün de Anneler Günü için bir araya geldik. Tüm annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun" diye konuştu
Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2016, 16:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER