Kristal Yağları Yenilendi

İzmir Fuarcılık Hizmetleri Kültür ve Sanat İşleri Tic. A.Ş. (İZFAŞ) tarafından, Ulusal Zeytin ve Zeytinyağı Konseyi’nin (UZZK) desteğiyle organize edilen OLIVTECH – 3. Zeytin, Zeytinyağı Teknolojileri Fuarı ile Ekolojik Tarım Organizasyonu Derneği (ETO) işbirliğinde düzenlenen EKOLOJİ İZMİR – 4. İzmir Organik Ürünler Fuarı devam ediyor. 75 yıldır tüketicisine sağlıklı ürün sunmayı ilke edinmiş olan ve zeytinyağı denince akla ilk gelen markalardan Kristal Yağları da fuarda yerini aldı.

 

 
Bu yıl birbirini tamamlayan iki fuarın aynı çatı altında olmasından büyük mutluluk duyduklarını dile getiren Kristal Yağları yetkilileri, bu sene ki ilgiden ve katılımdan çok memnun olduklarını ve her sene fuarın bu şekilde devam etmesini dilediler.
 
Kristal Yağları yetkilileri 2013 yılının kendileri için çok iyi geçtiğini belirtti. Kristal Yağları Pazarlama Takım Lideri Ali Bayol, bu tür organizasyonların , Ege ve Akdeniz yeme alışkanlıklarında etkin rolü olan zeytinyağının gerek lezzet gerekse de sağlık açısından öneminin vurgulanması ve tüketiminin artmasında güçlü rolü olduğunu söyledi.
 
TÜKETİCİ ZEYTİN YAĞI KONUSUNDA ARTIK DAHA BİLİNÇLİ
 
Bu sene hem fuara katılan üreticilerden hem de katılımcılardan çok memnun olduklarını dile getiren Bayol, ülkemiz tam bir zeytin cenneti olmasına rağmen hala kıyı bölgeler dışında zeytin yağı tüketiminin yeterli düzeye ulaşmadığını ancak son zamanlarda 'sağlıklı yaşam' sloganının çokça artması ile tüketicilerin artık çok daha bilinçli ve farkındalılığı yüksek bir kitle haline gelmeye başladığını ifade etti.
 
Bayol ‘bu sene 75. yıllarını kutlamanın gururunu yaşıyoruz.  Kristal Yağları yıllardır sektöre öncülük eden ve sektörün lider firması olarak, en kaliteli ürünleri tüketicilere sunmayı bir aile geleneği olarak kendine ilke edinmiştir. 75. Yılımızın vermiş olduğu gururla bu sene güzel bir değişiklik yaptık. Ambalajlarımızı ve şişelerimizin şeklini yeniledik. Bu ambalajlarda bölgesel olarak fark gösteren zeytinlerimizin bu sefer bölge adlarını yazmadık. Zeytin yağlarımızın  lezzetlerini tarif ediyoruz, tüketicilerimiz artık bu şekilde hangi lezzeti hissetmek isterse onu seçebilecek. Kendimize has şişe formumuz ve lezzet tariflerimizle yağlarımız yakın zamanda raflarda olacak’ dedi.
 
 
 
 
Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2013, 15:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER