Koç'tan 8 Proje İçin Öneri

Orman ve Su İşleri Bakanı, AK Parti İzmir Milletvekili Veysel Eroğlu'nun partisinin bayramlaşma programında yaptığı “8 vekil, 8 müjde. Daha çok vekil olsaydı, daha fazla müjde olurdu" açıklamasına MHP İzmir Milletvekili Murat Koç da tepki gösterdi. Eroğlu tarafından açıklanan 8 projenin her birinin bir AK Partili milletvekiline zimmetlenmesini önerdi.

Koç'tan 8 Proje İçin Öneri
Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu tarafından İzmir'e müjde olarak açıklanan 8 projenin gerçekleştirilebilmesi için her projenin bir AK Partili İzmir milletvekiline zimmetlenmesini öneren MHP İzmir Milletvekili Murat Koç, "Ben projelerin takipçisi olacağım. Ancak bu 8 proje, iktidar partisinin İzmir'deki 8 milletvekilinin sorumluluğuna verilirse hem projeler havada kalmamış olur, hem de İzmirliler projelerin durumunu bu milletvekilllerinden öğrenme imkanına kavuşur. Bu sayede de İzmir kısa sürede 8 yatırıma birden kavuşmuş olur" dedi.
 
İzmir'in vergi ödeme katkısı bakımından ülkenin önde gelen şehri olduğunu belirten Koç, "İzmirliler vergilerini ödeyerek görevlerini yapmıştır. Şimdi görev, merkezi yönetimdedir, İzmir'in milletvekillerindedir. Hükümet İzmir'in kalkınmasını destekleyecek yatırımlar yapmalıdır. Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu'na çağrıda bulunuyorum. Gelin bir milat yapalım. Ramazan Bayramında açıklanan bu 8 pojenin 'bayram şekeri' niteliğinde kalmaması için AK Parti'nin İzmir'deki 8 milletvekilinden her birine bu projelerin bir tanesinin sorumluluğu verilsin" diye konuştu. Koç, açıklanan projeler dışında yarım kalan yatırımların da bir an önce bitirilmesini istedi.
 
Güncelleme Tarihi: 21 Temmuz 2015, 15:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER