Kocaoğlu CHP'yi Ziyaret Etti!

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, CHP İzmir il başkanlığını ziyaret etti.

Kocaoğlu CHP'yi Ziyaret Etti!
MHP ve AKP il başkanlıklarından sonra CHP İl yönetimini de ziyaret eden İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, “Şu anda sadece Büyükşehir’de 257 proje yürütüyoruz. Hem kredibilite notuyla, hem kaynakları ve tasarrufuyla hem de finans yapısıyla Türkiye’nin en önemli ve güçlü kurumu olduk. 10 senede bu noktaya geldik, 15 sene sonunda çok daha sağlam bir yapıda, daha iyisini gerçekleştirerek yolumuza devam edeceğiz” dedi. 
 
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, MHP İl Başkanı Necat Karataş ve AKP İl Başkanı Bülent Delican’dan sonra Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Ali Engin’i de makamında ziyaret etti. Başkan Aziz Kocaoğlu'nun partilerin İzmir'deki il teşkilatlarına yaptığı ziyaretler çerçevesinde kendilerini de ziyaret etmesinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Ali Engin, “Partimizin değerli bir üyesi olan Başkanımız, 11 yıldan beri çabayla, başarıyla, gururla İzmir’e hizmet ediyor. Kendisiyle bir partili oyarak, CHP İl Başkanı olarak her zaman gurur duyuyoruz. Çabalarını, başarılarını gururla izlediğimiz İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımız’a yaptığı hizmetlerde, biz de parti il yöneticileri olarak destek olmaya çalışıyoruz” dedi. 
 
Yol haritamız hazır
 
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ise yaşanan seçim sürecinden sonra Büyükşehir Belediyesi’nin önümüzdeki 5 yıllık yol haritasını belirlemek üzere hızla çalışmaya başladıklarını hatırlattı. Büyükşehir sınırlarına yeni bağlanan yerlerde neler yapılacağını, stratejik planı değerlendirdiklerini, projelerin öncelik sıralamasını yaptıklarını, kaynak tespiti yaptıklarını ve yol haritasını belirlediklerini kaydeden Başkan Kocaoğlu şunları söyledi:
 
“Şu anda 257 projeyle sadece Büyükşehir’de yürüyoruz. İZSU, bundan aşağı kalmıyor. Büyükşehir Belediyesi olarak bundan sonra yapacağımız projeleri katılımcı bir yönetim ve demokrasi anlayışıyla yürüteceğiz. Katılımcı anlayıştan kastımız, projeleri konunun uzmanları ve taraflarıyla birlikte yürüyerek birlikte gerçekleştirmek. Her konuda olduğu gibi bu konuda da İzmir’in örnek olmasını ve örnek alınmasını diliyorum. Şu anda İzmir Büyükşehir Belediyesi hem kredibilite notuyla, hem kaynakları ve tasarrufuyla hem de finans yapısıyla Türkiye’nin en önemli ve güçlü kurumudur. Bunun altını çizmek istiyoruz. 10 senede bu noktaya geldik, 15 sene sonunda çok daha sağlam bir yapıda daha iyisini gerçekleştirerek yolumuza devam edeceğiz.”
 
Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2014, 16:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER