banner9

KİTVAK'tan Umut Kermesi

Kemik İliği Transplantasyon ve Onkoloji Merkezi Kurma ve Geliştirme Vakfı (KİTVAK), geliri Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Hastanesi içinde yapımı devam eden Hasta ve Hasta Yakınları Konukevi’ne aktarılmak üzere yeni yıl kermesi düzenledi.

KİTVAK'tan Umut Kermesi
 
KİTVAK yönetimi, hayırseverler ve İzmir iş dünyasının sevilen isimlerinin yer aldığı KİTVAK İcra Komitesi üyelerinin özverili çalışmalarıyla hazırlanan yılbaşı kermesi için yüzlerce ürün temin edildi. Pek çok hayırsever kişi ve kurumun ürün bağışında bulunduğu kermes ilgi gördü. KİTVAK yılbaşı kermesine ürün ve hizmet vererek katkıda bulunan İzmirli hayırseverlere teşekkür eden KİTVAK Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Soncul, “Ev tekstilinden aksesuara, giyimden kuyuma, gıdadan kişisel bakım ürünlerine kaliteli yüzlerce ürünü çok uygun fiyatlarla hayırsever yurttaşlarımızla buluşturduk. Hayırseverlerimiz ve İzmirlilerden büyük teveccüh gören kermesimizden elde edilecek geliri, yapımı devam eden Dokuz Eylül Hastanesi ve KİTVAK Hasta ve Hasta Yakınları Konukevi’nin inşaatı için kullanacağız" dedi.
 
Kültürpark Tenis Kulüp çatısı altında gerçekleştirilen KİTVAK yılbaşı kermesine katkıda bulunan kişi ve kuruluşlara teşekkür belgesi verilirken, gönüllü olarak Vakıf etkinliklerinde büyük bir özveri ile hizmet eden KİTVAK İcra Kurulu üyeleri de büyük heyecan yaşadı. Başkan Soncul "KİTVAK’ın hizmet zincirine yeni bir halka daha eklemek için yoğun mesai sarf ettiğimiz şu günlerde KİTVAK İcra Kurulu başta olmak üzere gönüllülerimizden büyük destek ve manevi haz alıyoruz. Hedefimiz her etkinliğimizde yinelenen bu enerji ile 2016 yılı içinde Dokuz Eylül Hastanesi ve KİTVAK Hasta ve Hasta Yakınları Konukevi’ni hizmete açarak; hasta ve hasta yakınlarına umut olmak. Biz biliyoruz ve hatırlatıyoruz ki umut kanseri de iyileştirir" diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2015, 13:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER