Kırçiçeği'nden Alaçatı Lezzeti

Gıda sektörünün önde gelen markası Kırçiceği’nin Alaçatı’ya özel hazırlanan lezzetleri, Ot Festivali’nde büyük ilgi gördü, festivalin gurme ziyaretçilerinden tam not aldı.

Kırçiçeği'nden Alaçatı Lezzeti
 
Bu yıl 7’ncisi yapılan Alaçatı Ot Festivali’nin teması Radika oldu. Festival nedeniyle, turizm merkezinde tüm oteller yüksek doluluk oranına ulaştı. Önde gelen gıda markalarından Kırçiceği ise festivalde sunduğu lezzetlerle ilgi odağı oldu. Festivale özel hazırlanan Şevketi Bostan, Kuşbaşılı, Arapsaçı, Karışık Otlu yumurtalı pideler, festival boyuncu ziyaretçilere ikram edildi. Kırçiceği Genel Müdürü Meryem Dilşad İpbaş, Türk turizminde Alaçatı’nın geleneksel yapısını koruyarak öncü bir model olduğunu vurgulayıp, "Alaçatı, Özgün doğasının yanında yüksek standartta kaliteli hizmetin sunulması nedeniyle de yerli - yabancı turistin gözdesi haline geldi. Biz de aynı yüksek standart ve kalitede misafirlerimize hizmet sunmaktan ve bunun karşılığında aldığımız övgüler nedeniyle büyük memnuniyet duyuyoruz" dedi.
 
22 ŞUBEDE GÜNDE 10 BİN KİŞİYİ AĞIRLADILAR
 
Kırçiçeği’nin 22 şubesinde, 800 çalışanıyla günde 10 bin kişiyi ağırladığını da ifade eden Meryem Dilşad İpbaş, "Kırçiçeği, sahil bölgelerindeki Çeşme, Bodrum, Marmaris ve Söke’de 1 Mayıs tarihinden itibaren misafirlerine 24 saat kesintisiz hizmet verecek. 30 yıldır lezzetlerimizle her gün binlerce misafirimizi ağırlamanın, ülkemiz ekonomisine ve yüzlerce çalışanımızla nitelikli istihdama katkı sağlamanın gururunu yaşıyoruz. İnsanların ruhunu doyurmak ve benzersiz deneyimler sunmak için tasarlanmış ve üretilmiş ürün ve hizmetlerimizle, gıda sektöründe tüm sınırların ötesinde sürdürülebilir şekilde büyümeyi hedefliyoruz" dedi. Yalnızca gıda sektöründe değil turizmde de aynı kalitede hizmet vermeye karar verdiklerini aktaran İpbaş, "Bu yıl Çeşme Ayansandra’da yeni açacağımız butik otelimiz İmerhan’la heyecanımız katlandı. Sakız Adası’na bakan muhteşem bir manzaraya sahip Ayasandra Koyu’ndaki İmerhan, çevreye duyarlı, yeşile dost, akıllı ev sistemine sahip. İmerhan’da her detayı düşündük. Kısaca burası huzur ve mutluluğun doğayla bütünleştiği harika bir yer" dedi. Çeşme’nin gıda ve konaklamada kurumsal yapısını tamamlamış markalarla dünya vitrininde de yer alacağına dikkat çeken Meryem Dilşad İpbaş, "Biz bu topraklarda doğduk. Bu toprakların insanları için çalışırken de en iyisini, en güzelini sunmak görevimiz. Çeşme’yi Çeşme yapan, buradaki kaliteli ve güleryüzlü hizmettir. Bunlar aynı zamanda Kırçiceği’ni var eden ve ilkelerimiz olan özellikler. Bu nedenle hem mutfağımızla hem de İmerhan ile Çeşme, bu yaz lezzete ve hizmete doyacak" dedi.
 
 
Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2016, 10:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER