Kınık Balkanlılar Derneği'ne Yeni Yönetim

İzmir’in Kınık İlçesi’nde bir Balkan göçmeni olan Belediye Başkanı Sadık Doğruer’in kurucu başkanlığında kurulan Kınık Balkanlılar Derneği yeni yönetimini seçti.

Kınık Balkanlılar Derneği'ne Yeni Yönetim
 
Kınık İlçesi’nde 2010 yılında AK Partili Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer’in başkanlığında kurulan Kınık Balkanlılar Derneği’nin genel kurul toplantısı Kınık Belediyesi Aile Yaşam Merkezi Salonu’nda yapıldı. Genel Kurula Ege Balkan Fedarasyonu Genel Sekreteri Hüseyin Kocaman, AK Partili Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer, Kınık eski Belediye Başkanı Rıfat Ateş ve Dernek Üyeleri katıldı.
 
Derneğin Onursal Başkanı seçilen Sadık Doğruer, Belediye Başkanlığı görevi nedeniyle dernekte yöneticilik görevi üstlenemediğini belirterek bir Balkan göçmeni olarak derneğin çalışmalarına her türlü desteği vermeye hazır olduğunu ifade etti.
 
Derneğin yeni başkanı seçilen emekli öğretmen Hasan Öktem, "Kınık Balkanlılar Derneği’ni oluşturduğum genç yönetim ile birlikte başarısını daha da ileriye götürmek için çalışacağım" dedi.
 
Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer, Ege Balkan Fedarasyonu Genel Sekreteri Hüseyin Kocaman ve Kınık Balkanlılar Derneği Başkanı Hasan Öktem’e plaket takdim etti.
 
Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2016, 12:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER