banner51

Kılıçdaroğlu'nun İzmir Programı İptal

8 – 9 Eylül tarihlerinde İzmir’e gelmesi beklenen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, son dakika değişikliğiyle programını iptal ettiği ortaya çıktı.

Kılıçdaroğlu'nun İzmir Programı İptal
HABER MERKEZİ
 
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu 8 – 9 Eylül tarihleri arasında İzmir’de bir dizi ziyaret gerçekleştirmeyi planlıyordu. Ancak bugün Ben TV’nin ulaştığı bilgiye göre CHP Lideri Kılıçdaroğlu’nun son dakika değişikliğiyle programının iptal olduğu belirtildi. 
 
İzmir’in kurtuluş gününde İzmir’e gelmeyi planlayan Kılıçdaroğlu’nun iki gün boyunca yoğun temaslarda bulunması bekleniyordu. CHP Lideri'nin İzmir gezisi adeta gövde gösterisine sahne olacaktı. Ancak beklenen olmadı ve Kılıçdaroğlu’nun 8 Eylül tarihinde gerçekleştirilecek Parti Meclisi Toplantısı ve 9 Eylül’deki kuruluş yıldönümü kutlamaları için soluğu Ankara’da alacağı açıklandı.
 
Yoğun bir program dizisi için İzmir’e gelmesi beklenen Kılıçdaroğlu’nun bu kararı partililer tarafından da üzüntüyle karşılandı.
 
Hem İzmir’in kurtuluş gününü hem de CHP’nin kuruluş gününü İzmir’de kutlamayı planlayan Kılıçdaroğlu’nun bu ani plan değişikliğinin nedeni ise merak konusu. 
 
Güncelleme Tarihi: 26 Ağustos 2013, 15:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER