banner9

Kılıçdaroğlu Yeniden İzmir'e Geliyor

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 4-5 Kasım'da gerçekleşecek CHP'li belediye başkanları toplantısı için İzmir'e gelecek. Ahmet Adnan Saygun Kültür Merkezi'de gerçekleşecek toplantıya katılacak Kılıçdaroğlu'nun Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediyelerin tesis açılışlarına da katılması bekleniyor.

Kılıçdaroğlu Yeniden İzmir'e Geliyor
CHP'li belediye başkanları, 4-5 Kasım'da İzmir'de toplanacak. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun da katılacağı ve Ahmet Adnan Saygun Kültür Merkezi'de yapılacak toplantıda yerel yönetim politikaları, mali performanslar, geleceğin kentleri başta olmak üzere kentsel dönüşüm, altyapı, çevre, ulaşım ve kırsal kalkınma gibi konular ele alınacak. 
 
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocooğlu kırsal kalkınma konusunda sunuş gerçekleştirecek. 
 
Kılıçdaroğlu'nun iki gün sürecek belediye başkanları toplantısının dışında İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin Buca'da tamamladığı Sosyal Yaşam Kampüsü, Halkapınar'da restore edilen bir dönem DGM binası olarak da kullanılan tarihi un fabrikasında hizmet verecek Meslek Fabrikası (Kent Koleji), Narlıdere Belediyesi Yaşar Kemal Kültür ve Sanat Vadisi ile Buca Belediyesi Tarık Akan Gençlik Merkezi'ni açması bekleniyor.
Güncelleme Tarihi: 28 Ekim 2016, 14:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER