banner9

Kılıçdaroğlu İki Gün İzmir'de

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 4- 5 Kasım’da gerçekleşecek CHP’li belediye başkanları toplantısı için İzmir’e gelecek. Ahmet Adnan Saygun Kültür Merkezi’de gerçekleşecek toplantıya katılacak Kılıçdaroğlu, Büyükşehir Belediyesi ve bazı ilçe belediyelerin tesis açılışlarına da katılacak.

Kılıçdaroğlu İki Gün İzmir'de
 
Türkiye genelindeki CHP’li belediye başkanları 4- 5 Kasım’da İzmir’de toplanacak. Toplantı İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun konuyşması ile başlayacak.
 
Ardından Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun ve Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun başkanlara seslenecek. Belediyelere ilişkin mali değerlendirme, teknolojik hizmet çözümleri, performans ve kırsal kalkınma sunumlarının ardından Kılıçdaroğlu, İzmir Büyükşehir Belediyesi Meslek Fabrikası, İzmir Büyükşehir ve Narlıdere Belediyesi’nin ortak yapımı olan Yaşar Kemal Kültür ve Sanat Vadisi’nin açılışını yapacak.
 
Geceyi İzmir’de geçirecek olan CHP lideri, 5 Kasım Cumartesi günü belediye başkanlarıyla seçimlere yönelik temel çalışmaların değerlendirilmesini yapacak. Örgütlenme üzerine sunumun da yapılacağı toplantıyı kapanış konşumasını yine kılıçdaroğlu gerçekleştirecek. CHP lideri İzmir Büyükşehir Belediyesi Sosyal Kampüsü ile Buca Belediyesi Tarık Akan Gençlik Merkezi’nin açılışı yaptıktan sonra kentten yarılacak.
Güncelleme Tarihi: 31 Ekim 2016, 13:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER