Kılıçdaroğlu 30 Ekim'de İzmir'de

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 30 Ekim Cuma günü İzmir’e gelecek. 9 Ekim’de seçim bölgesi olan İzmir’de birinci bölgede çalışmada bulunan CHP lideri, bu kez 2. bölgenin ilçelerinde mini mitingler yapacak.

Kılıçdaroğlu 30 Ekim'de İzmir'de
Ankara Garı’nda 97 kişinin ölümüne neden olan patlamanın ardından mitinglerini iptal eden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçadaroğlu, 30 Ekim Cuma günü milletvekili adayı olduğu İzmir’e ikinci kez gelecek. 9 Ekim’de birinci bölgede seçim çalışması yapan CHP lideri bu kez ikinci bölgedeki ilçeleri gezecek. Karşıyaka, Bornova, Çiğli, Menemen, Aliağa ilçelerinde seçim otobüsü üzerinden halkı selamlayıp konuşma yapacak olan Kılıçdaroğlu, aynı gün kentten ayrılacak.
 
Patlama sonrası seçim çalışmalarını üç gün durduran ve mitinglerini iptal eden CHP İzmir yönetimi ve milletvekili adayları da, perşembe günü sahaya inecek. CHP İzmir İl Başkanı Bedri Serter, 1. bölge milletvekili adayları Selin Bayek Böke, Musa Çam, Tuncay Özkan, Tacettin Bayır, Ali Yiğit, Özcan Purçu, Murat Bakan, Ali Hıdır Uludağ, Muhsin Kurt, Sevda Erdan Kılıç, Ednan Arslan, Nilay Kökkılınç, Emir Cömert ile birlikte 15 Ekim Perşembe günü Menderes, Torbalı ve Selçuk’ta örgüt ziyareti yapacak ve seçmenle bir araya gelecek. Aynı ekip cumartesi günü de Ödemiş, Kiraz ve Beydağ’da seçim çalışmasında bulunacak.
Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2015, 13:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER